2737
2739
عنوان

لاغری کلافه شدم بیاین😭🤍

158 بازدید | 13 پست

من هربار میام رژیم بگیرم نمیشه ول میکنم کلافه شدم

قدم ۱۵۸یا۱۵۹وزنم ۶۰دارم دیونه میشم میخوام۴۸بشم ارزوم شده اگه ورزشی که خیلی کمک کنه یا رژیمی یا معجون مجزه کننده ای تروخدا هرچی میدونید بگید خیلی کم میکنید

وقتش مهم نیست ولی نتیجه بده😭

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کالری شماری

ورزش

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2742
۶۰چاقیه؟والا خواهرشوهرمن ۶۰هست نی قلیون

چاقی به عدد مشخصی نیست نسبت به قد ادما این عدد تغییر میکنه

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
یعنی چقدر کم بخورم چه ورزشی

کالری شماری کن بهت میگ چقد بخوری

کالری شمار مانکن نصب کن و با مربی مشورت کن

هوازی در کنارش کار بادستگاه

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
2740
۶۰چاقیه؟والا خواهرشوهرمن ۶۰هست نی قلیون

من ژنم خوب نیست هرچی میخورم چاق میشم حتی هوا 

اره نسبت به قدم افتضاحه😭

کالری شماری کن بهت میگ چقد بخوری کالری شمار مانکن نصب کن و با مربی مشورت کن هوازی در کنارش کار باد ...

بنظرت بوکس واس لاغری خوبه؟

وای کالری شماری فقط عذاب وجدان میده

چرا عذاب وجدان؟ تو تاپیک ما کلی از بچه ها با کالری شماری به ایده الشون رسیدن همه چیزم خوردن و راحت بودن

چرا عذاب وجدان؟ تو تاپیک ما کلی از بچه ها با کالری شماری به ایده الشون رسیدن همه چیزم خوردن و راحت ب ...

🥲میشه بیشتر توضیح بدی

🥲میشه بیشتر توضیح بدی

برو داخل امضام عزیزم اونجا که نوشتم عضو تاپیک مانکن های زیبا بزن روش صفحه اول کامل بخون هر اطلاعاتی بخوایی هست سوالم داشتی بپرس.

برو داخل امضام عزیزم اونجا که نوشتم عضو تاپیک مانکن های زیبا بزن روش صفحه اول کامل بخون هر اطلاعاتی ...

مرسی😍♥️