2752
2734
عنوان

شرط مامان دوستم واسه عدم قبولی بچشون😐💔🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 2052 بازدید | 109 پست
بگو نترس بترسی باختی من الان صفرم دارم به پزشکی فکر میکنم اونکه شرایطش خاصه و صفر نیست بگو سرخم ن ...

ارهههه بابا 

واااییی تو چ خفنیییی🥺

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی عاقد هستن تو شهرمون اون خیلی معردفه احتمال ۹۹درصدم ببرن اونحا اون نگاه ب دختر میکنه کافیه بهش اش ...

به همین خیال باش 

یعنی چی اشاره میده؟؟ بعدش چی فک کردی اونا میگذرن از این همه هزینه و بی آبرو شدن تو فامیل؟ امکان داره به قتلم کشیده بشه

گفتم که اصلا قبل از خواستگاری دختر فرار کنه والسلام

پس دارن معامله میکنن هرجوری هست بگه مرداد شهریور عرپسی کنن الکی  تا کنکور خوب بخونه نتیجه اوم ...

معلممون گفت ما تجدبدت میکنیم الکی و میگیم باید مرداد بیاد کلاس تقویتی پسره هم تا کاملا درسش تموم نشده نمیخوادش میگ بدرد نمیخوره اینجوری

2731
به همین خیال باش  یعنی چی اشاره میده؟؟ بعدش چی فک کردی اونا میگذرن از این همه هزینه و بی آبرو ...

کجا فرار کنه اخه؟

معلممون گفت ما تجدبدت میکنیم الکی و میگیم باید مرداد بیاد کلاس تقویتی پسره هم تا کاملا درسش تموم نشد ...

نهایی ک معلما نمیتونن تجدیدش کنن تجدید کنن ک قبول نمیشه کنکور تاثیر معدل مستقیمه

تُ♥️ز جان خوشتر amir♥️
پس خانوادش چی؟هممون جر نیدن

اورژانس خودش زنگ بزنه ...از خانوادش جدا میکنن میبرنش جا میدن بهش قبول ک شد بره ی شهر دیگه یا دانشگاه های بورسیه بخونه ک حقوق بگیره مثل علوم پزشکی سپاه یا ارتش

تُ♥️ز جان خوشتر amir♥️
دقیقا

والا فکر کن همه عشق و حالتو کردی بعد حالا پیر شدی چی می‌چسبه الان یه دختر ترگل برگل جوون پرانرژی که ترو خشکت کنه دم پیری

با این همه جهالت جهان سومی بودن لایق مونه