2737
2734

بچه ها خواهرم توی مدرسه مسابقات قرآن و عترت منطقه ای شرکت کرد ابتداییه

بعد به عنوان برگزیده انتخاب شد یعنی نفر چهارم و پنجم😍

بعد به عنوان برگزیده انتخابش کردن ولی کارگاه براش گذاشتن که اگه قبول شد تو کارگاه تست داد ، بره مسابقه استانی 

بعد مدیرشون گلایه کرد ازشون گفت اگه کارگاه گذاشتین چرا برگزیده شده بچه باید نفر سوم حداقل میشد چون فقط برای اول دوم سوم کارگاه میذارن

خلاصه خواهرم رفت تست داد گفتن به عنوان ذخیره انتخاب شدی یعنی اگر کسی که انتخاب کردیم نیومد تو بیا 

کلا هی حالت دو دل نگهش داشتن بچه رو 

بعد الان امروز روز مسابقاته حالا زنگ زدن گفتن بیارینش شهرستان برای آزمون اون کسی که انتخاب کردیم نیومد دم آخری انصراف داد

بیدارش کردیم گفتیم اینطوری میگن پاشو اماده شو اگر میخوای بری

ناراحت شد گفت نه نمی‌خوام الان دیگه نمیشه چیزیم آماده نکردم 

ما هم گفتیم میگه نمی‌خوام بیام آمادگی هم ندارم کاش از دیروز میگفتین الانم ساعت ۹ تا ۱۰ نمی‌رسه دیر گفتین

ناراحت شدم حس کردم ظلم شد به بچه اینهمه تو همه چیز هم فعاله 🥲🥲

یه دختر پر انرژی شاد و خانواده دوست🧕🏻😜💃🏻خدا جونم بابت همه چیز شکرت 🙏🏻♥️ کاربری دست بقیه هم هست😁یا امام رضا (ع) خودت پناهمون باش🤍✨هیچ گونه ای از زیبایی درخشان تر از یک «قلب پاک» نمی درخشد✨🤍

موفق باشه عزیزم 

حالا میرفت بد نبود بعدا پشیمون نشه

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
موفق باشه عزیزم  حالا میرفت بد نبود بعدا پشیمون نشه

مرسی گلم 

آخه خیلی دیر گفتن نه می رسید به شهرستان نه هم چیزی آماده کرده بود 

یه دختر پر انرژی شاد و خانواده دوست🧕🏻😜💃🏻خدا جونم بابت همه چیز شکرت 🙏🏻♥️ کاربری دست بقیه هم هست😁یا امام رضا (ع) خودت پناهمون باش🤍✨هیچ گونه ای از زیبایی درخشان تر از یک «قلب پاک» نمی درخشد✨🤍
یواشکی به مدرسه یه کادویی بدید بگید سر صف بهش بدن بالاخره هر چی باشه تو اون مدرسه اول شده  یا ...

بهش دادن تقدیر نامه 

ما هم خیلی خوشحال شدیم براش کلی تشویق کردیم جایزه گرفتیم 

بهش دادن تقدیر نامه  ما هم خیلی خوشحال شدیم براش کلی تشویق کردیم جایزه گرفتیم

حق داره بچه خوب از قبل میگفتن آماده می‌کرد 

الان با چ منطقی گفتن بیاد مگه بچه مسخرشونه 

اگه باشعوری وقتی نظرت مخالف منه ریپ نزن 
2740
مسابقات چی بود؟ چندتا سوره حفظ بود؟

مسابقات قرآن عترت و نماز

حفظ نبود رشتش احکام بود 

مسابقات قرآن عترت و نماز حفظ نبود رشتش احکام بود

مسابقات نورینو بود؟

چیزی را که برای خودمیپسندی برای دیگران هم بپسند،چیزی را که برای خود نمیپسندی برای دیگران هم نپسند،اینجوری دنیا بهشت میشه.
مسابقات نورینو بود؟

آره