2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آره ال دی از حالا شروع کن قطع کنی دو سه روز بعد میشی ولی تا آخر مسافرت بخور شاید بدنت فرق داشته باشه

راستش برای فروردین میخوام. موعدم احتمالا پنجم بشه، میخوام  یک هفته عقب بندازم. نمی دونم از چه روز سیکلم بخورم. مثلا از روز سوم شروع کنم یه بسته تموم شد قطع نکنم ادامه بدم بسته جدید رو تا ۳روز مونده به تاریخی که میخوام؟ 

2740
راستش برای فروردین میخوام. موعدم احتمالا پنجم بشه، میخوام  یک هفته عقب بندازم. نمی دونم از چه ر ...

عزیزم منم یه بار دیدم هرماه روزای تخمک‌گذاریم میفته تو قمردرعقربو این صحبتا که میخواستم محض احتیاط رعایت کنم،منم از چهارپنج روز قبل موعدم ال دی خوردم عقب افتاد، وقتی هم قطع کردم چهار روز بعدش پریود شدم،فکر کنم یه هفته قبل موعدت بخوری اوکی باشه،تا هرموقع که میخوای نشی،البته اگه جلو نمیفتی مثل منو سوپرایز نمیشی  

عزیزم منم یه بار دیدم هرماه روزای تخمک‌گذاریم میفته تو قمردرعقربو این صحبتا که میخواستم محض احتیاط ر ...

جدی؟ چه خوب پس منم امتحان می کنم. یادمه قدیما مامانم تو ماه رمضون میخورد که روزه هاش رو بگیره. روم نمیشه ازش بپرسم

می دونی میخوام حدود ۱۵ فروردین بشم که مطب بازه و  برم  برای انتقال. نمیخوام خیلی از خراش اندو که دادم بگذره. تو فکرم بود اسفند برم بهش بگم میخوام انتقال بدم که می گی دهم میره مسافرت🙁

یادمه پارسال زده بود اگه از ۱۱ اسفند به بعد پریودتونه دیگه نیایین تا سال بعد. ولی اگه بخواد بره مسافرت خوب فرق می کنه.

حقم داره بنده خدا خییییلی کار می کنه. 

جدی؟ چه خوب پس منم امتحان می کنم. یادمه قدیما مامانم تو ماه رمضون میخورد که روزه هاش رو بگیره. روم ن ...

اتفاقا منم آخر فروردین بعد ماه رمضان نیت داریم مسافرت بریم،منم میخورم ولی یه بسته رو کامل میخورم چون سابقه کیست داشتم قبلا،دیگه بعدش مطمئن‌ میرم واسه انتقال،کاش تموم بشه دیگه این همه سختی و استرس  همش فکر و‌ خیال و چه کنم چه کنم،مغزم دیگه درد گرفته از بس فکر کردم

اتفاقا منم آخر فروردین بعد ماه رمضان نیت داریم مسافرت بریم،منم میخورم ولی یه بسته رو کامل میخورم چون ...

وایی آره... تازه فکر کن من بعد سه انتقال ناموفق حالم خیلی بدتره به خودم قول داده بودم دیگه بی قراری نکنم ولی خیلی سخته به خدا... امسال همش پام تو مطب و بیمارستان بود اصلا نفهمیدم سال چطوری گذشت همه شب عید خوشحالن من عزا گرفتم که دکتر نیست و...واقعا انگار فرقی هم می کنه نمی دونم کاش هایپر نمیشدم انتقال داده بودم الان خیلی به هم ریخته ام اما میدونم حکمتی داشته بهتر بود امسال دیگه انتقال ندم و بدنم استراحت کنه یه مدت. اگه بتونم چند کیلو کم کنم بهتره ورزش کنم و سعی کنم فراموش کنم چی بهم گذشت این یک سال اخیر...

ولی عزیزم خیلی دلم برات روشنه مطمئنم انتقال اول مثبتی. فقط روی روحیه ات کار کن تجربیات منفی دیگران روت اثر نذاره به هیچ عنوان. 

یکسال گذشت از اتفاق پارسال و هیچی به هیچی    

آخ که عمیقا درکت می کنم. اگر انتقال اول می موند برام الان تو بغلم بود. بعدش هر چی دویدم ازم دورتر شد...

ولی تسلیم نشدم بازم...

تو با iui مثبت شدی حالا درسته خارج رحمی شد ولی با ای وی اف قطعا جواب می گیری عزیزم من ایمان دارم ایشالا یه دو قلوی سالم خدا بهت میده فراموش کنی روزای سختت رو.

من چون ناباروریم بی علته برام سخته بازم تلاشمو کردم شاید هر کس بود رها می کرد دیگه ولی چاره ایی ندارم منم امیدم به خداست خودش کمکمون کنه و دستمونو بگیره ایشالا. 

2706