2752
2734
عنوان

چطوری یک هفته دیر تر پریود بشم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 19 پست
آخ که عمیقا درکت می کنم. اگر انتقال اول می موند برام الان تو بغلم بود. بعدش هر چی دویدم ازم دورتر شد ...

عزیزدلم این راه هیچ قانون خاصی نداره که بگیم کی شانسش بیشتره یا کمتره،فقط و فقط خواست خداست که نمیفهمم چرا نمیخواد، این تفاوتی که باهمه پیدا کردیم و دلیلشو نمیفهمیم اذیت میکنه، به قول شما ادای قویارو درمیاریم ولی آروم نمیشیم آخرش  مقایسه خودم با اطرافیان راحتم نمیذاره

عزیزدلم این راه هیچ قانون خاصی نداره که بگیم کی شانسش بیشتره یا کمتره،فقط و فقط خواست خداست که نمیفه ...

تا حدی درسته عزیزم. ولی وقتی ناباروری یک دلیل مشخص مثل تنبلی تخمدان داره و یا کم تحرکی و مشکل مورفولوژی  اسپرم داره، اونوقت ای وی اف خیلی بهتر جواب میده. تا زوجی مثل من و همسرم که هییییچ مشکلی تو آزمایشاتمون نیست. من برای ای یو ای اول هر دو تا تخمدانم یک فولیکول ۲۱ آزاد کرده بود بدون دارو( با دکتر ایزدی انجام دادم) ولی نشد. بار دوم با نقشینه ۶تا فولیکول ایجاد شد با دارو بازم منفی. من حتی هر سری جنین هام بهترین و با کیفیت ترین بوده اما نشده... نمی دونم چرا خدا این لیاقتو به من نداده. چرا وقتی می گه از تو حرکت از من برکت جواب تلاشای منو نداد... چرا این حس رو تو وجودم نمی کشه و هر روز پررنگ ترش می کنه. 

😭💔 من دیگه از نگاها و قضاوتای مردم و حتی خانواده ام خسته شدم . 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا حدی درسته عزیزم. ولی وقتی ناباروری یک دلیل مشخص مثل تنبلی تخمدان داره و یا کم تحرکی و مشکل مورفول ...

کاملا میفهممت،منم همیشه میگم یا بده یا خودت کمک کن دل بکنم ولی انگار روز به روز داره بدتر میشه

2731