2733
2734
عنوان

اینا قشنگن؟؟؟ ➕عکس

275 بازدید | 21 پست

اینا خوشگلن ایااا؟؟؟

خوشگلا من کارای هنری انجام میدم و نقاشم🎨🖌...هنرم برای دیزاین خونه🖼 و اتاق های خوشگلتون 🔮و یا حتی به عنوان بهترین هدیه🎁؛ هدیه ای که ارزش معنوی داره خیلی قابل استفادست....🎈🎁 که البته طبق سلیقه و مناسبت فرق میکنه چه طرحی بکشمااا.... یه سر به چند تاپیک آخرم بزن  تا ببینی نمونه کارامو 💜💙💚💛🧡🟣🟢🟡🟠🔴

لطفاً این تاپیک رو گزارش بزنید

زدید لایک کنید براتون آیت الکرسی بخونم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/12482464/%d8%a7%d8%b3%d9%85-%d8%b1%d8%b3%d8%aa%d8%a7-%da%86%d8%b7%d9%88%d8%b1%d9%87

●🌞●What's done is done, what's gone is gone, one of the life's lesson is always moving on••🌻🌿••

همشون کار دست خودمه هااا

همشونم قابل سفارش

🧡دیوارکوبا از جنس سفال هستن و همشونم قابل شستشو

💛از سایز ۱۲ سانت دارم تااااااا ۳۰ سانت😍

💙هر طرحی هم بخواید قابل سفارشِ

💜اون جاعودی و زیرسیگاری هم کاملا دستساز و با خمیر درست کردم

خوشگلا من کارای هنری انجام میدم و نقاشم🎨🖌...هنرم برای دیزاین خونه🖼 و اتاق های خوشگلتون 🔮و یا حتی به عنوان بهترین هدیه🎁؛ هدیه ای که ارزش معنوی داره خیلی قابل استفادست....🎈🎁 که البته طبق سلیقه و مناسبت فرق میکنه چه طرحی بکشمااا.... یه سر به چند تاپیک آخرم بزن  تا ببینی نمونه کارامو 💜💙💚💛🧡🟣🟢🟡🟠🔴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
لطفاً این تاپیک رو گزارش بزنید زدید لایک کنید براتون آیت الکرسی بخونم https://www.ninisite.c ...

چرا درک نمیکنید ک کسی نمیتونه براتون گزارش بزنه توی همه تاپیکا هستید

نفسم ب نفستون بنده اهوراوملورین مامان❤خدایا شکرت خانوادمون ۴تایی شد🙏
کار های خودتونه؟  خیلی زیبا هستند 😍

ارهه مرسی عزیزم😍😍

۱و۳ نه

اتفاقا همین دوتا جز کارای پرفروشمه😍😍

آره یکی از اینا با اسم حضرت زهرا بکشی برام چند در میاد گلم

اوخی چه طرح قشنگی

قبلا یا حسین نوشتم اگه بخوای عکسشم میفرستم🥺

قابلتو نداره گلم

سایز ۲۰ سانتی اگه بخوای حدود ۱۶۰ میشه گلم

سایز ۲۵ سانتی ۱۹۰

سایز ۳۰ سانتی ۲۲۰

و اگه دوتا دیوارکوب یا بیشتر بخوای مقداری کمتر میشه هزینه

2706