2733
2739
عنوان

اینا قشنگن؟؟؟ ➕عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 275 بازدید | 21 پست
خیلی قشنگن حیف که پول ندارم    

فداتشممم

عه قابلتو نداره هیچ کدومش گلم🥺💚

هرکدومو خواستی بگو و خورد خورد پولشو بده ک فشار نیاد بت خوشگلم🥺🥺💚💚

خوشگلا من کارای هنری انجام میدم و نقاشم🎨🖌...هنرم برای دیزاین خونه🖼 و اتاق های خوشگلتون 🔮و یا حتی به عنوان بهترین هدیه🎁؛ هدیه ای که ارزش معنوی داره خیلی قابل استفادست....🎈🎁 که البته طبق سلیقه و مناسبت فرق میکنه چه طرحی بکشمااا.... یه سر به چند تاپیک آخرم بزن  تا ببینی نمونه کارامو 💜💙💚💛🧡🟣🟢🟡🟠🔴
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عزیزم  میشه عکس هر سایزی رو بذاری 😅

سایزا تو عکس زیاد مشخص نمیشه با خط کش اگ ببینی راحتتر میتونی درک کنی

الان تو عکسایی ک گذاشتم اون دیوارکوب دوتا دختر سایز ۲۰ سانت

اون چهار قل سایز ۱۲ سانت

اون مجموعه ۵ تایی مشکی طلایی رو نگاه کن دختری ک کاسه جلوی دهنشه سایزس ۲۵ سانت

خوشگلا من کارای هنری انجام میدم و نقاشم🎨🖌...هنرم برای دیزاین خونه🖼 و اتاق های خوشگلتون 🔮و یا حتی به عنوان بهترین هدیه🎁؛ هدیه ای که ارزش معنوی داره خیلی قابل استفادست....🎈🎁 که البته طبق سلیقه و مناسبت فرق میکنه چه طرحی بکشمااا.... یه سر به چند تاپیک آخرم بزن  تا ببینی نمونه کارامو 💜💙💚💛🧡🟣🟢🟡🟠🔴
2731
فداتشممم عه قابلتو نداره هیچ کدومش گلم🥺💚 هرکدومو خواستی بگو و خورد خورد پولشو بده ک فشار نیاد بت ...

مرسی عزیزم

لطف داری مهربون

ان شالله کسب و کارت پر برکت باشه 

جیب دو تامون هم پر پول حلال  

فقط خدا
مرسی عزیزم  لطف داری مهربون ان شالله کسب و کارت پر برکت باشه  جیب دو تامون هم پر پول حل ...

ممنون از دعای خیرت مهربون جان😍😍💚

انشاللله خوش قلب ترین💚💜