2737
2734

تو شدی مثل خووون تو رگام حاکم قلبم نور شبااام 😂😂

برو درستو بخون عزیزم 😅🤧

♦️ ۲۳ ساله / اگه نظر مخالف و متفاوتی با من داشتین حتما ریپلای کنید یا قانعم میکنید یا قانعتون میکنم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
الان بخون که کلکش کنده شه راحت شی 

کنده نمیشه خیلی خسته شدم صدمو گذاشتم واسه نوبت اول که نتیجه خیلی خوبیم داشت ولی الان خسته شدم یه استراحتم بهمون نمیدن امتحان پشت امتحان

2740

من خودم یه دختری تو فامیلمون هست اصلا فقط انگار یارو از دماغ فیل افتاده انقدر قیافه میگیره خدا میدونه ولی هر وقت بهش فکر میکنم انگیزه میگرم برا درس خوندن چون میخوام .واقعا دهنش صاف کنم اصلا نباید ازش کم بیارم

درس بخون که ازاد راه دور نری. 

من بدبخت هفته ای یه بار دارم پنج صبح نئشه خواب بیدار میشم دو ساعت سوار اتوبوس میشم برم شهر محل تحصیلم نصف هفته خوابگاه باشم خسته کوفته از کلاس میام باید فکر غذام باشم با هم اتاقی هایی با اخلاق های عجق وجق راه بیام وقتایی مواد غذاییم تموم میشه باید انواع بو غذاشون به مشامم میرسه همش هم اونجا باید در معرض دید باشم دیر چراغا خاموش می کنن نمیذارن راحت بخوام میام توی روز بخوابم صدای گوشی یا حرف زدنشون میاد اذیتم می کنه ارامشم بهم میزنه. اخر باید سه چهار تومن پول شهریه خوابگاه بدم از شکمم بگذرم پول اون جور شه. حالا شهریه من خوبه پرستاری اتاق عمل پونزده اینا میدن. این همه وقت بذار برو بیا زحمت بکش درس بخون پولم بده اخرم یه بحثی میشه کم میارن میگن حالا خوبه دانشگاه ازاد میری. بعد دانشگاه ازاد پسر هول زیاد داره بیان به اسم ازدواج روح و روان ادمو بازی میدن دنبال سو استفادن.

خوب درس بخون پایت قوی میشه دانشگاه دولتی بیا به سرنوشت دردناک من دچار نشی. 

درس بخون بورسیه بشی به این بهونه مهاجرت کنی یا خواستی مهاجرت کنی به خاطر تحصیلاتت اقامت و تحصیلات بدن.

درس بخون که حقوق برای شغل های زیر دیپلم برای ده ساعت کار از ده تومن بیشتر نمیره. هر چه رشته تاپ تر حقوق بهتر ارزش این حرفا وقتی به بازار کار رسیدی یا برای تشکیل زندگی دنبال پول بودی بیشتر میفهمی

2706