2737
2739
عنوان

گوشی شوهرمو هک کردن

514 بازدید | 30 پست

امروز شوهرم زنگ زده میگه یک پیامک اخطار اومده واسش و گفته سی هزار تومن باید واریز کنی تا جریمه نشی این شوهر مایم انجام داده..بعدش از تو حسابش یک و دویست برداشتن..فک کنم گوشیش هک شده چون به دو تا حسابش درسترسی پیدا کردن..چیکار کنم..؟  بهش گفتم بقیه پولا رو بریزه به کارت من اون شماره رو هم بلاک کنه ولی بلاک  کردن تاثیری نداشته.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کارتشو عوض کنه چقدر سادس نمیگه ۳۰ تومن جریمه ی چی شدم اصلا ؟ ☹😂

میشه برای شادی روح خواهرم صلوات بفرستی اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم مهربونم )                                        مامانِ یه دخملِ فرفری 👧                                             شاعر میگه که "موهای فرفریت شده دلیل این زندگی "                                   آقا علی نین آروادی 😌                                                   به قول دکتر انوشه که میگه : گیریم عذرخواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی ؟!
2740

یه بدافزاربه گوشی شوهرتون نصب شده اونوپاک کنیدبعدتوبانک معلومه پول به حساب کی رفته،اطلاعاتشودربیارین وبرین دادگاه شکایت کنین وازطریق پلیس فتاپیگیری کنین.

دادگاه بایددستوربده تاحساب طرف رومسدودکنن.

درمسایل خصوصی دیگران دخالت کردن درست نیست.هرکس بایدانسان بودن راازخودش شروع کند.درانتخاب همنشین ودوست خیلی دقت کنیدمخصوصادرامرمهم ازدواج..دوست وهم نشین خوب درزندگی انسان تاثیربسزایی دارد.من خانواده دوست هستم وهمه اعضای خانواده ام رادوست دارم.اصلارفیف بازی رانمی پسندم وبهترین اوقاتم سپری شدن باخانواده ام هست.هرکس اذیتم کندازاوفاصله می گیرم.
2706