2737
2734

شغل ازاد که اصلا(نظر من هست)نمیتونم کنار بیام واقعا 

دو مورد بعدی خوبن 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اگر مجرد بودم میپرسیدی میگفتم کار دولتی . 

ولی الان که ازدواج کردم کار همسرم آزاد میگم آزاد.  

مجرد بودم دوست داشتم شوهرم سر ساعتی بره بیاد . و فکر میکردم پول دولتی حلال تر . 

ولی الان میبینم مشاغل ازاد راحتر  میتونن پول حلال در بیارن .

و شوهرم هر ساعتی که خودش بخواد میتونه بیاد خونه دیگه واسه خرید و دکتر رفتن تو مضیقه نیستم 

اگ دنبال آرامش هستی خواستگار کارمند..خواستگار تریدر یه زمانی ممکنه خیلی زندگی برات سخت بشه ترید بالا وپایین داره..خواستگار شغل آزاد هم همینطور بالا وپایین داره زندگی باهاش.بازم باید به شخصیت طرف هم نگاه کنی همه اش هم پول نیست

2740
چرا؟

شغل ازاد و تریدر بالا پایین زیاد داره 

باز هم میتونم با تریدر کنار بیام 

اما ازاد از جو کاریش،استرس هاش خوشم نمیاد.

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)

عزیزم الان گرونیه ومتاسفانه حقوق کارمند کمه شوهرم کارمندبود اما چون مجبوربودحتماشغل دوم داشته باشه وهمش درحال  بدو بدو بود دیگه انصراف داد

اگه دلت خواست یه صلوات برای سلامتی پسرم بفرست   
2706