2737
2739
عنوان

باسلیقها بیاین

69 بازدید | 10 پست

سلام خانومای خوش سلیقه.راستش قرار مبلو پرده فرش خونمون عوض کنیم توفکر رنگ طوسی  هستم بنطرتون ماربل شیت و ترووال پشت تی وی روم رو چه رنگی بزنم؟

کارن و داداشش ماکان😍😍مامان و بابا عاشقتونن😘🤩مانلی خانم عروسک‌مامان و‌بابایی💃🥰👄💋
طوسی از مد رفت  رنگ های شیک تر و خوشگل تر اومده ی سر بزن اینستا تو پیج های جهزیه عکسا رو ببین ...

والا پیج اونا رفتم زیاد سردرنیاوردم اکثر سفید هستن نگهداریش سخته.چه رنگی پیشنهاد دارین؟اخه طوسی ازمد نمیره همیشه مد میشه با رنگای دیگه ترکیبش کرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
رنگ‌ شاد بزن ، طوسی چیه یه رنگه‌ مرده

مثلا چه رنگی پیشنهادبدین.رنگی ازمد نمیره زود

والا پیج اونا رفتم زیاد سردرنیاوردم اکثر سفید هستن نگهداریش سخته.چه رنگی پیشنهاد دارین؟اخه طوسی ازمد ...

ن بابا فقط سفید ک نیس قشنگ بگرد رنگهای دیگه هم هست مثل گردویی روشن ابی فیروزه ای 

مثلا چه رنگی پیشنهادبدین.رنگی ازمد نمیره زود

سلیقه ها متفاوته ، باید ببینی چی دوست داری

ابی - کرم

سبز فسفری - سفید 

صورتی - کرم

صورتی -طوسی

اناری -سبزتیره 

رنگ که مد و غیر مد نداره ، فقط باید شاد باشه

❌❌ لطفا لایک نکنید ❌❌
ن بابا فقط سفید ک نیس قشنگ بگرد رنگهای دیگه هم هست مثل گردویی روشن ابی فیروزه ای 

ابی فیروزه ای نمیخام چون جهاز خودم هفت سال پیش ست ابی فیروزه ای و سفید هست فرشامم فتاتزی رنگی هست رنگ سبز زرد قرمز و بنفش شکل پر هست فرشم الان میخام اینارو عوض کنم.رنگ چوب هم نمیپسندم بازم پیشنهاد بدین

2740
سلیقه ها متفاوته ، باید ببینی چی دوست داری ابی - کرم سبز فسفری - سفید  صورتی - کرم صورتی -ط ...

پست پاینترتون رو میخونین.

ابی فیروزه ای نمیخام چون جهاز خودم هفت سال پیش ست ابی فیروزه ای و سفید هست فرشامم فتاتزی رنگی هست رن ...

خب گلم برو تو تینستا بگرد رنگ های قشنگی اومده منظورم اون ابی فیروزه ای نیس منظورم یه رنگ ابی فیروزه ای ملیح کم رنگ و شیکه 

خب گلم برو تو تینستا بگرد رنگ های قشنگی اومده منظورم اون ابی فیروزه ای نیس منظورم یه رنگ ابی فیروزه ...

میدونم کدوم رنگ میگی دوستم خودمم ابی فیروزه ای ملیح کمرنگ داشتم اما دیگه نمیخام یه رنگ خاصی باشه میخام یچیز ساده باشه مه همیشه قشنگیش داشته باشه از مد نره بعد یمدت