2733
2734
دوستای خوبم سلااااام.من باز اومدم با تجربه جدیدم.
بچه ها من چند وقت پیش مطلبی رو در مورد تقویت مو با کافئین نسکافه خونده بودم یه مدت فکرم مشغولش بود تا اینکه گفتم من این همه از تونیک آلپسین تعریف و به همه پیشنهاد می کنم برای جلوگیری از ریزش مو و تقویت مو و رویش مجدد اون.این تونیک هم کافئین داره.
دل رو زدم به دریا و هفته ای یک بار قبل از حمام این کار رو انجام دادم.این هفته شنبه بار سوم بود که انجام می دادم و از نتیجه راضی هستم و حس خوبی دارم
درنیابد حال پخته هیچ خام پس سخن کوتاه باید , والسلام!
خیلی مهمه که حتما قبل از حمام این مخلوط رو تهیه کنید.
دو تا قاشق غذا خوری نسکافه رو با مقدار شامپوی مصرفی یک بار توی حمام رو مخلوط کنید توی یه ظرف.بعدش بپرید توی حمام و با این مخلوط موهاتوم رو خووووب شامپو کنید.دو تا سه دقیقه روی موهاتون بمونه و بعدش خووووووووووب آبکشی کنید تا نسکافه ای بین موهاتون نمونه.
راستش من نسکافه رو اول توی آب حلش کردم و بعد شامپو ریختم روش.یکم مایع شد و سخت بود ریختنش روی سر.اما خب دیگه خیالم راحت بود گلوله گلوله نمیشه نسکافه بین موهام.
پ. ن: بچه ها نسکافه رو مستقیم با شامپو مخلوط کردم و خیلی راحت حل شد.نمیخواد دیگه با آب اول رقیق کنید نسکافه رو.با خود شامپو هم راحت حل میشه و گلوله گلوله نمیشه
لطفا فقط به اندازه یک بار مصرف این مخلوط رو تهیه کنید.چون تاثیر کافئین نسکافه اگر زیاد بمونه دیگه از بین میره.نکته مهمش اینه.
من موهام آمبره هست.پایینش بلوند تر از ریشه هست.فوق العاده زود رنگ می گیره موهام و تارش نازکه.بعد که از حمام میام بیرون حس می کنم یکی دو درجه تیره شده.یه رنگ قهوه ای قشنگ البته.گفتم که بدونید ممکنه موهای شما هم تحت تاثیر قهوه کمی تغییر رنگ بده

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

از نسکافه(قهوه فوری)خالص استفاده کنید لطفا.نه از این مدل هایی که شیر و شکر هم داره.خالص باشه کاملا.مثل این عکس.حالا هر مارک دیگه ای که داشتین توی خونه یا خریدین.مارکش مهم نیست.خالص بودنش مهمه
https://parscoffee.com/31-thickbox_default/%D9%86%D8%B3%D9%83%D8%A7%D9%81%D9%87-%D9%82%D9%87%D9%88%D9%87-%D9%81%D9%88%D8%B1%DB%8C-%DA%AF%D9%84%D8%AF-%D8%A8%D9%84%D9%86%D8%AF-100-%DA%AF%D8%B1%D9%85%D9%8A.jpg
2731
من سفیدی نداره موهام.اما شنیدم سفیدی موهارو می گیره قهوه و رنگ میده بهشون. دوستای خوبم لطفا اگر انجام دادین بیاین و تجربه و نظرتون رو بگین اینجا.تا بقیه کسایی که این تاپیک رو می بینن از تجربیاتتون خوب یا بد استفاده کنن.به نظر خودم مثلا اگر روزی ۵۰ تا تار مو می ریخت قبلا الان رسیده به ۳۰ تا مثلا. منتظر تجربیات شما هم هستم.
2740
محیا جون اگر زحمتت نبود بیا و نتیجه کار رو بگو عزیزم.دوست دارم بدونم واقعا سفیدی رو پوشش میده یا نه.شما مثلا سه تا چهار دقیقه فرصت بده روی موهات بمونه
من از شامپو آلپسین استفاده کردم تونیکش فرق میکنه با شامپوش؟ قهوه رو هم امتحان میکنم مرسی عزیزم
ومن... هنوز و همیشه به همین یک آیه دلخوشم [بندگانم را آگاه کن که من بخشنده و مهربانم]
شیدا جون تونیکش هم عاالیه.تونیک عزیزم بعد از حمام کمی نم موهات رو می گیری.بعدش به پوست سرت میزنی از محلول تونیک و آروم ماساژ میدی تا حذب بشه.نیاز به آبکشی نداره بعدش.خیلی خوبه.
آره مارتا جان.عزیزم این تاپیکم رو بخون.همه تجربیاتم رو نوشتم عزیزم.اگه سوالی داشتی همون جا ازم بپرسی حتما جواب میدم http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1489647
2706