2752
2734
عنوان

پولک و تجربه جدیدش در مورد مو(تقویت مو با کافئین)

| مشاهده متن کامل بحث + 23372 بازدید | 128 پست
نه عزیزم اصلا.من خودم فوق العاده پوست و موی چربی دارم.مطمئن باش اگر ذره ای چرب می کرد امکان نداشت استفاده کنم.مخصوص بچه ها هست و کاملا بی ضرر.اما میدونم که خیلی از بزرگا مثل منم استفاده می کنن و راضی هستن
درنیابد حال پخته هیچ خام پس سخن کوتاه باید , والسلام!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
همه برید کنار که سینه چاااک پولک اومده آقا منم تو همین فکر بودم که مستقیم نسکافه یا قهوه بذارم راستی نظرت در مورد آب پیاز و البته روش گرفتنش بگو دوستم
::::. [smiley]s/sm_29.gif[/smiley] دوستان نی نی سایتی درخواست سه صــــلوات دارم [smiley]s/sm_29.gif[/smiley] ::::. هرکس تا حالا درخواست داده من براش فرستادم خدا شاهده سلام دوستای عزیزم بهاره هستم من کارای خمیری انجام میدم سفارشی داشتید در خدمتم خوشحال میشم به وبم سر بزنید. donyaiekhamirieman.mihanblog.com
بهار خدا نکشتت دخترمنم عاشقتم مهربونپیاز و سیر رو شنیدم.اما اینو هم میدونم اگر بیشتر از یه حدی روی موهات باشه بدتر ریشه موهات رو می سوزونه.به همین دلیل من اصلا بهش فکر هم نمی کنم.مگه نسکافه چشه خواهر؟به این خوبیهمین نسکافه رو بزار عزیزم روزه شَک دار هم نگیر
الهه آب نظرت چی بود در موردش؟موهات تغییر رنگی هم داد؟احساس نکردی که خدایی نکرده تعداد بیشتری مو ریخت توی حمام؟ البته دو سه بار باید انجام بدی.من تا حالا سه بار انجام دادم اما واقعا حس خوبی بهم داده توی این سه هفته
سلام خاطره جون.مرسی عزیزم که خوندی.امیدوارم برات مفید باشه. عزیزم من که عکسش رو گذاشتم.قهوه فوری که به نسکافه هم معروفه.فقط از اون نمونه های ۳ در ۱ نباشه که شیر و شکر دارن.دقیقا مثل لینکی که گذاشتم.حالا هر مارکی که داشتین
ممنونم عزیزم یک سوال هم راجع به هیر ویت داشتم
در هر ماه باید ده تا دونس را بصورت مثلا هفته ای دو عدد بخورم درست متوجه شدم؟
نوشتی گاهی بخوریم در ماه
الان این نخوه بخورم خوبه؟
خدا خیرت بزه عزیزم
راستی من اکوفن هم خریدم بد نبود کم شد ریزشم ولی قطع نشد نظرت راجع بهش می گی؟ راستی من مشکل هورمونی و تیورئید ندارم فقط از نظر روحی دوره بدی را طی کردم و هیچ داروی تقویتی نخوردم
خاطره جون هیر ویت رو مثلا از یکم تا دهم ماه روزی یکی بخور عزیزم.بعدش استراحت بده به بدنت و دیگه نخور.تا ماه بعد باز یکم تا دهم بخور. اکوفان منم خوردم مکمل خوبیه.یک مدت نایاب شد منم مکمل های دیگه رو پیدا کردم که معرفی کردم.دیگه دنبال اون نرفتم.اما به طور کلی مکمل بسیار خوبیه. پس عزیزم با تغذیه سالم و فکر و اعصاب آروم و تقویت خودت خیلی زود می تونی بهحالت اول برگردی گلم.اعصاب و آرامش خیلی خیلی مهمه.انشاالله زندگی به کامت باشه
2706