2737
2739
بیچاره شوهرت😑🥴

چرا🤧😂

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عاشقش نیسی

چرا دوستش دارم

ولی نمیدونم این کارارو زیاد دوست ندارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه
الان نامزدم غذا خورده بود دهنش یه کم بو میداد البته بوی چندشی نبود ولی من نمیتونستم لب بگیرم از یه ...

برای من پیشم اومده حتب خودمو لعنت کردم چرا متاهل شدم الانم‌بعد چهارده سال گاهی اینطور میشم اماخیلی کم نگران نباش کم کم درست میشی 

2740
اره ولی دوست ندارم از این کارا زیاد خوشم نمیاد

اولشه طبیعیه میگذره 

خیلی حساس نشو فقط 

اصلا هم بزرگش نکن به ای احساست یکم محل نده 

ببین فرقی میکنی یا ن 

چون همه معمولا اولش همینن ولی بعد کم کم عادت میکنن

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
الان نامزدم غذا خورده بود دهنش یه کم بو میداد البته بوی چندشی نبود ولی من نمیتونستم لب بگیرم از یه ...

امان از پسرای بی ملاحظه بهش با ملایمت بگو اول مسواک بزن یا بوگیر و آدامس داشته باش بده بهش . 

چطوری دو روز دیگه باهاش رابطه داشته باشی😄

اون موقع شاید بهتر شم😂

الان میترسم خانوادم بفهمن احساس میکنم به خانوادم خیانت کردم 

اخه تا قبل عروسی اجازه نداریم تنها باشیم

واسه همین عذاب وجدان گرفتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امان از پسرای بی ملاحظه بهش با ملایمت بگو اول مسواک بزن یا بوگیر و آدامس داشته باش بده بهش . 

اگه بگم قهر میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706