2737
2739
عنوان

شغل همسر

440 بازدید | 67 پست

حاصرین شوهرتون ماشین سنگین بخره باهاش کار کنه شما تنهایید وبچه ندارین با خانواده خودتون تعریبا هم محل باشین اما خیلی راحت نباشین برید بمونید اونجا اگه اره تو این شرایط چطوری زندگیتون مدیدیت میکنید

نه

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!
2742
اره اگه ناچار باشم ،و الا که انقدر ادم فکر خیالی هستم باین شغل خطرناک که پدر طرفم خودمو درمیارم

من وابسته شم فقط دل تنگ میشم خیلی زیاد دوست دارم شبا خونه باشه حداقل اما نمیتونم منصرفش کنم

2738
مگه قراره هرکی ماشین سنگین خرید شهر دیگه بره کار کنه خوب داخلی کار کنه نمیشه ،شوهر من ماشین سنگین دا ...

این میخاد بره ماشین همسرتدن چیه وکارش با کجاست

2706