2752
2734
عنوان

شغل همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 449 بازدید | 67 پست
من الان بهش این پیشنهاد دادم اما چون قبلا تریلی داشت فقط چشمش به تریلی دعا کنید راصی بشه

راضیش کن ماشینی بگیره که بارش طوری باشه شبا خونه بیاد خیلی سخت میشه شبا نیاد شوهرم اوایل تره بار میزد شبا نبود خیلی سخت بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سخته خب درکت میکنم یکاری کن،بگو بیفته دنبال کارایی که داخل شهرن ، نه شهر به شهر یا حتی مرزیو ...

گفتم بهش میگه راهای نزدیک میرم تورم میبرم اما میدونم همش حرفه

2731
گفتم بهش میگه راهای نزدیک میرم تورم میبرم اما میدونم همش حرفه

اصلا نمیشه تورو ببره خیلی سخته من چندبار رفتم اونجای که میرن بار میزنن ویا خالی کنن پر راننده کامیون هست خودت سختت میشه چه برسه اون،بعد اینکه میگی مغازه دار بوده چطور میخواد شب جاده باشه نمیتونه خودشم  

چ ماشینی میخواد بخره ولوو

نمیدونم یه کا ایکس ثبت نامی دراومده با خواهرزاده ش اما میخان بفروشن کارکرده بخرن که چینی نباشه ر صمن خیلیم قسط دار میشیم

اصلا نمیشه تورو ببره خیلی سخته من چندبار رفتم اونجای که میرن بار میزنن ویا خالی کنن پر راننده کامیون ...

منم بخاطر همین میگم حرفه میزنه دیگه_والا خودمم نگران چون خیلی به خودش اهمیت میده چه پوشش چه استراحت چه خورد وخوراک اما ارزوش رانندگی میترسم خودمم از پسش برتنیاد

نمیدونم یه کا ایکس ثبت نامی دراومده با خواهرزاده ش اما میخان بفروشن کارکرده بخرن که چینی نباشه ر صمن ...

میخوان کا ایکس بفروشن وارداتی بخرن

شوهرم میگه احتمال داره ارزتخصیص ندن واسه واردات احتیاط کنید

2706