2752
2734

بچه هاااا من چه کنم

دوست چند سالم هست میتونم بگم از ابتدایی می‌شناسمش بچگی , نوجوانی سختی داشتع تحقیر شده

یه خونه مستقل برا زندگی نداشتن..

مدام همه منت میزاشتن براشون از لحاظ درسی صفر معلما میگفتن کسی نمیگیردت ،زشتی ، و.. پدرشو خیلی دیر به دیر میدید ،

داییش سر هرچی بهش میگفت خراب مثلا اگه ساعت ۶ بعدظعذ می‌رفت بیرون

حالا این چند سال سکوت کرده

چند مدتیه خیلی خیلی خشن شده

میگه باید همه به سوال هام جواب بدن و فلان 

میگه اگه تو هم جواب سوال هامو نمیتونستی بدی با چاقو یه خنده بزرگ برات میکشدیم 😐😐😐

میگه مامانمو به گریه انداختم و حس خوبی داشتم

یا بهم میگه اول از بچع ها شروع کنم؟

کم کم دارم میترسم ازش

من چیکار کنم اخه

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

رابطتو کم کن

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
فاصله بگیر 

تمام کنم رابطه مو؟ ده ساله می‌شناسمش سخته اخههه

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

بزارش کنار این دیوونه رو

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
این تو دیدن فیلم جوکر زیاده روی کرده چیزی نیس🧑‍🦽

😂😂

کاش بهش بگی بره پیش مشاوری روانشناسی چیزی

یابه خانوادش حرفاشوبگی که بفهمنن خطرجدی داره تهدیدشون میکنه😑

چن سالشه؟

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان

فک کنم زیاد بهش فشار اومد داره طریقه زندگیشو عوض میکنه از بره ب گرگ تبدیل شذ 

ببرش مشاوره قبول نکرد با ی خداحفظی خوشحالش کن

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

سلام. امروز تاپیک نزدین برای حاجت روایی؟

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍

جونت بر دار فرار کن

چه میدونم .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .