2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کیست من کامل پیچیده بود دور لوله و به رحمم چسبندگی داده بود و ایشون تشخیص ندادن میخواست لاپارا کنه که در اینصورت قطعا باید ماه دیگه میرفتم رحم و تخمدانمو کامل تخلیه میکردم
آزاد باش دخترم .بلند بلند بخند .بلند بلند شادي كن.بلند بلند آواز بخون .زندگي كن تاهميشه👼🏻❤️
2728
پیش یه دکتر دیگه هم برو .حتی تشخیص نداده بود دوتا کیست تخمدان راستم هم دارم.فقط بیخودی 4تا اتاق درست کرده.4تا ماما گزاشته زورش میاد خودش واسه مریض وقت بزاره.واقعا ازش نمیگذرم یکسال منو بیخودی برد وآورد آخرشم 3سشنبه با یه دکتر دیگه عمل باز انجام دادم
آزاد باش دخترم .بلند بلند بخند .بلند بلند شادي كن.بلند بلند آواز بخون .زندگي كن تاهميشه👼🏻❤️
فهیمه بانو جان کار لاپاراش چطوره؟ من تعریف عملشو زیاد شنیدم ولی جرات نمیکنم برم بیهوشی کامل شم الان زیر نظر خانم دکتر حق گو هستم این دکتر عالیه برای لاپارا ولی تصمیمشو ندارم عمل کنم خیلی میترسم چون ناراحتی قلبی هم دارم خدا رحم کنه به همه ما دخترها
مژده 61 عزیز درسته دکتر باتجربه ای و مهارت داره اما من رفتم پیشش خیلی الافی کشیدم و نوبت زیاد موندم و دوست نداشتم استرس بمن دست بده الانم بهترین خانم دکتر حقگو اوردم که واقعا چهرش و صحبت هاش ارامش بخشه ادم روحیه میگیره دکتر امینی درسته دکتر خوبیه اما سرش خیلی شلوغه و دکتر حقگو هم ماشالله هم مهارت و حاذق و باتجربست و کارش بیسته الانم زیر نظر دکتر حقگوام و بیمارستان نیکان و پارس و فرمانیه و محب کوثر و بهمن کار میکنه البته من چون بیمه بانک تجارتم پارس و فرمانیه خانم دکتر گفت بهترین بیمارستان ولی خیلی گرونه البته بیمه پولشو میده ولی هنوز از ناراحتی قلبیم میترسم برم لاپارا بشم زیر عمل سکته کنم 😢😢😢😢😢
2740
بعدم این خانم دکتر حقگو بهترین بیهوشی هارو داره هم بیهوشی کمر یعنی اپیدورال استفاده کنن ولی خداییش نمیدونم بیهوشی کمر ادم دردو میفهمه یا نه ؟ چون بیهوشی کامل اصلا بمن نمیسازه و میترسم سنگکوب کنم و ناراحتی قلبی دارم خدا خودش کمکم کنه به حق ابولفضل الهی امین
نه مامان امیر رضا جان نرفتم لاپارا کنم چون شنیدم عملش در دخترا باعث از دست دادن تخمدان میشه و اینکه ذخیره تخمدانی 1 درصد میشه و بارداری برای بعد این عمل سخته و باید تخمدان فریز شه خدا به همه ما دخترا رحم کنه اخه این از کجا اومده که ما نمیدونیم والا 😢😢😢😢