2737
2734
عنوان

چه ادمی به نظرتون نچسبه؟😁

230 بازدید | 27 پست

؟؟😁

سرطان رو شکست دادم🤙🏽پسرم مدتهاست که دیگه صدای خندهاش تو خونه ام نمیپیچه🖤لی‌لی هستم🌱موسیقی هنر من نیست شغل منه،درباره بیماریم یا زمینه کارییم و مهاجرت به المان و ترکیه با توجه به تجربه ام بهتون پاسخ میدم💚فمنیستم✌🏽فرزند کوروش...🫀حامی حیوانات و مامان دوتا هاپو😍وگنم💚با ادمای متعصب کنار نمیام😄با احترام مسلمون نیستم🤍دوباره مامان شدم یه فرشته جدید تو دلمه🥰😍❤️ قرار نیست تمام زندگیم رو وقف کوچولوم کنم❤️قبل از اینکه مادر باشم،یک زنم که مستقله،شاغله،دارای عقل سالمه و برای نیازهای فردیش،حقوق اجتماعی و خانوادگیش میجنگه🌱پس سعی نکن لایف استایلتو تحمیل کنی دوست عزیز،چون الویتم فقط خودمم🤍✌🏽من با دوست پسر خودم ازدواج کردم که با دوست پسر یکی دیگه ازدواج نکنم...حق الناسه بلاخره😂🤦🏽‍♀️پایان شب سیه صبح سپید است✨برای تو ،برای چشم‌هایت...برای من،برای درد‌‌‌هایم...برای ما،برای این همه تنهایی،ای کاش خدا کاری کند♥️مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.اعتقادات هرکس مث مسواکه                                        خواهشا ت حلق بقیه نکنید

آدمی که نمیچسبع

ت‍‌ت‍‌ل‍‌و میگه: در عالم هستی ، من وجود ندارد !! ما تنها ما می‌شناسیم...     خلاااص👑       سُکوت گاد تَرین لِوِل پُختگیه/گࢪگ.بآش.نزآࢪ.نسلت_بسۅزه💯📿                 #آࢪزۅ.باش.نہ_خاطࢪه👩‍🦯                  میگن علم بهتر است یا ثروت ولی کتابو مُفتی نِمیدن بِخونی؛)! 🤣💸🙃                                   یا مثل یه شاه راه برو یاجوری راه برو که برات مهم نیست شاه کیه با الاغ بحث نمیکنن ..سوارش میشن 🤙😹ه‍‌زارت‍‌‌ا روی‍‌‌ا ک‍‌ش‍‌‌ت‍‌‌ه م‍‌ی‍‌‌ش‍‌‌ه ت‍‌ا ی‍‌‌اد ب‍‌گ‍‌‌ی‍‌‌ری زن‍‌دگ‍‌ی روی‍‌ای‍‌ی ن‍‌ی‍‌‌س‍‌‌ت🦅 بم‍‌ن‍‌چ‍‌ھ رو ی‍‌اد ب‍‌گ‍‌ی‍‌ر ت‍‌ا ب‍‌ت‍‌وچ‍‌ھ رو ن‍‌ش‍‌ن‍‌وی   نبر صدا تو بالا برام لاتی پُر نشه .فاز عوض کن که منم از اون کانال درام. ایزی ایزی تامام تامام😏          گـ‌اهـے بـ‌ایـב باخـ‌ت تـ‌ا بُرב

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
ادم یبس

🤣 منظورم همین بود نخواستم ولی بگم اینو😂

حالا همچین ادمی چه ویژگیایی داره؟😂

سرطان رو شکست دادم🤙🏽پسرم مدتهاست که دیگه صدای خندهاش تو خونه ام نمیپیچه🖤لی‌لی هستم🌱موسیقی هنر من نیست شغل منه،درباره بیماریم یا زمینه کارییم و مهاجرت به المان و ترکیه با توجه به تجربه ام بهتون پاسخ میدم💚فمنیستم✌🏽فرزند کوروش...🫀حامی حیوانات و مامان دوتا هاپو😍وگنم💚با ادمای متعصب کنار نمیام😄با احترام مسلمون نیستم🤍دوباره مامان شدم یه فرشته جدید تو دلمه🥰😍❤️ قرار نیست تمام زندگیم رو وقف کوچولوم کنم❤️قبل از اینکه مادر باشم،یک زنم که مستقله،شاغله،دارای عقل سالمه و برای نیازهای فردیش،حقوق اجتماعی و خانوادگیش میجنگه🌱پس سعی نکن لایف استایلتو تحمیل کنی دوست عزیز،چون الویتم فقط خودمم🤍✌🏽من با دوست پسر خودم ازدواج کردم که با دوست پسر یکی دیگه ازدواج نکنم...حق الناسه بلاخره😂🤦🏽‍♀️پایان شب سیه صبح سپید است✨برای تو ،برای چشم‌هایت...برای من،برای درد‌‌‌هایم...برای ما،برای این همه تنهایی،ای کاش خدا کاری کند♥️مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.اعتقادات هرکس مث مسواکه                                        خواهشا ت حلق بقیه نکنید

نچسب نمیدونم ولی ادمایی ک مدام هی با شوخ یافراد رو تخریب میکنن من شخصا میترسم باهاشون هم کبلام بشن ب نظرم این خیلی بده ی حدیث داره امام علی میگه یه جور باشید مردم از دست زبانتون در امان باشن دقیقا عین همین

2738

ادمایی که اعتماد ب سقف فوق العاده بالایی دارن در حالی که هیچی نیستن 

اونایی که تو همه کار بقیه دخالت میکنن و نظر میدن

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
2706