2733
2734
عنوان

دیشب عجب صحنه ای داشتم جرر😂

483 بازدید | 26 پست

دسشوییمون توی حیاطه ساعت 1شب بود حدودا کع خواستم برم دسشوییی یهو دیدم  ی گربه با چشمای زردروشن توی شب داره نگام میکنه تا رسیدم دسشویی دیدمش یهویی ی جیغی زدم فکرکردم جنه چون بدنش اول چون شب بود معلوم نبود چشاش معلوم بود یهو در رفتم رفتم توخونه چنگ میزد درو گربه هه تا صبح درو شکوند نتونست بره وای دیشب چقدر ترسیدم😂😂 حواسم پرت بود موقع رفتن به دسشویی ندیدمش یهو تا جلومو دیدم جیف زدم😂😂

‌‌یـہ‌زندگـے‌تاریڪ‌باآرزۅهاـے‌رنگـے🌑🫧

وای😂😂😂😂😂

گربهه کجا گیرافتاده بود؟؟

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

جن😐😐😐😐😐 

خدایااااااا 😑😑😑😑😑😑👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯

تا زمانی که رسیدن امکان دارد؛ زندگی درد قشنگیست که جریان دارد ......🌱  به قول استاد عزیز دلم؛ پدر عزیزتر از جانم : صبر و تلاش اوج احترام به حکمت خداست ....  ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده..❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

ی بسم الله میگفتی جن بود میرف نمی‌رفت میفهمیدی جن نی دیگ داد و هوار نداره

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2740
ادم ترسوییم و فیلم ترسناک میبینم زیاد😑😂😂😂

همونه🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

تا زمانی که رسیدن امکان دارد؛ زندگی درد قشنگیست که جریان دارد ......🌱  به قول استاد عزیز دلم؛ پدر عزیزتر از جانم : صبر و تلاش اوج احترام به حکمت خداست ....  ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده..❤️
2706