2733
2734

من دخترم ۳ماهشه شیر من و نگرفت الان هر کی میگه شیر مادر خیلی حسرت میخورم که دخترم شیر من و نخورد 

تو آینده برای بدنش مشکل ساز نمیشه ؟؟😢😢

هیچ تاثیری نداره،مهم هوش بچست که کااااملا ژنتیکیه. اگه ژنتیک ضعیفه،از بچکی بازی فکری انجام بده خلاق ...

دقیقا منم نظرم همینه هوش به ژنتیک 

ولی یه سریا می‌خوان بگن ما گه شیر خودمونو دادیم الان بزرگ شدن بدنی هیچ مشکلی ندارن 

یه جوری درباره شیر دادنشانون میگن من همش خودم میخورم عذاب وجدان میگیرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دقیقا منم نظرم همینه هوش به ژنتیک  ولی یه سریا می‌خوان بگن ما گه شیر خودمونو دادیم الان بزرگ ش ...

قضیه قربون دست و پای بلوریت بشم گفتن سوسکه.همه بچه ها خداروشکر سالمن و تک و توک به مشکل میخورن اون مشکلات بازم ژنتیکیه،ربطی به تغذیه نداره مثلا دور از جون بچت سرطان و اس ام ای و اوتیسم و اینا.

بقیه بچه ها سالمن،نهایتا وزنشون کمتره ،اینم دلیل بر ضعیف بودن بدن نیست،ریز نقش تر میشن.

هوش بچه فقط به تغذیه جنینی برمیگرده،خانوم دکتره گفت.راست میگه،من تو بارداریام تغذیم خوب نبود،الان برا فهمیدن درساشون دچار مشکل شدند.به همین خاطر میگن خانوم باردار خوب بخوره،مگه اطرافیان میذارن،ای بابا هییع. 

قضیه قربون دست و پای بلوریت بشم گفتن سوسکه.همه بچه ها خداروشکر سالمن و تک و توک به مشکل میخورن اون م ...

اون سوسکه  فامیل های شوهرن همیشه قربون صدقه بچه هاش میره میخوان بگن ما تونستیم شیر دادیم تو نتونستی 

طرف ادعاش میشه به بچش شیر مادر داده یه چیز سنگین بلند میکنه زرتش در میره 

والا منم خودم شیر مادر خوردم پا درد دارم کمر درد دارم 

به نظر منم اصلا ربطی به شیر مادر نداره 

شیر خشکم اگر تبلیغشو نمیکنن

میترسن دیگه هیچ مادری نره سمت شیر دادن به بچه همه می‌رن سمتشیر خشک دادن  

2740
خدا حفظشون کنه  

نه واقعن به چشم دیدم ربطی نداشت مادرشوعرم پنج تا پسر داره که یکیش فقط سینه اشو نگرفت تا سه روزگی به زور بهش شیر داد بچه اسهال استفراغ بستری شد بعدم دیگه فقط شیرخشک خورد قدرت خدا الان همون پسرش از بقیه اشون هیکلی تر و قویتره و سرهنگ شده 

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..
منم مثل دخترت بودم والا هیچ مشکلی هم نداشتم شاگرد نمونه بودم کلی هم از هوشم تعریف میکنن یعنی میگ ...

اره ماشاءالله به نظر منم شیر خشکی ها خیلی باهوشن 

منم داداشم شیر خشکی بود از من که شیر مادر خوردم باهوش تره

2706