2733
2739
دکترم به من گفت توی 9 ماه اصلاً موهات رو رنگ نکن، 3 ماهه اول که تحت هیچ شرایطی ولی بعدش نهایتاً خواستی کاری کنی هایلایت که اصلاً به ریشه موهات نخوره و یک سانت فاصله داشته باشه. گفت رنگ مو از طریق پوست جذب میشه و برای جنین مشکل سازه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من به شخصه موقع بارداری از رنگ مو استفاده نمیکردم و به نظرم همونطور که کیفیت غذا و دارو رویه سلامتی جنین تاثیر داره مواد ارایشی ناسالم هم همینطوره
ترجمه متون تخصصی و عمومی,کتاب,مقاله،....جهت ارتباط به ایمیل tarjome89@yahoo.comیا شماره ت لگرام ۰۹۳۹۸۵۸۰۳۱۴ پیام ارسال کنید
2728
من خودم شخصا تجربه بارداری داشتم و از نزدیک بارداریهای دوستان و بستگان دیدم اینکه بگیم بارداری ادمو زشت میکنه یا خوشگل نمیشه 100 درصد بگیم درست هستش همگی به روحیات زن باردار بستگی داره من خودم شخصا موقع بارداری دومم که پسر بود واقعا خودم متوجه زیبایی و روشن شدن پوستم شده بودم درصورتی که بارداری بعضی از دوستانو دیده بودم واقعا تمام صورتشون لک زده بود یا دماغشون درشتر از قبل شده بود که همه به روحیات مادر باردار و جنسیت بچه به نظرم بستگی داره البته گفتم چیزی که خودم شخصا تجربه کردم و از نزدیک دیدم
2740
فروشـــگاه اینترنتی خانومـــی پست ها : 18عضویت:1395/10/18 1395/10/19 - 3:37 عصر [گزارش پست نامناسب] [لینک مستقیم] [وب سایت] دوستان عزیز شما قبلاً با ایمیل تون در نی نی سایت ثبت نام کرده اید، کنترل این موضوع بسیار ساده است. موفق باشید ____ من با ایمیل شوهرم ثبت نام کردم اما قبل از اینکه این پست رو بخونم ایمیل خودم رو فرستادم براتون. ساعت 9:31 دقیقه امروز 20 دیماه اسمس فرستادم. از یه شماره 0912688.....
من فقط رژ مدادی و مداد چشم استفاده می کنم رژهای دیگه پوست لبمو بلند میکنه ولی رژ مدادی نه زیاد اهل کرم نیستم
کرم ضد آفتاب گیاهی.....رژی که سرب نداشته باشه.......رنگ مو هم اصلا.....مخصوصا سه ماهه اول بارداری
میپرسیم چطور سکوت کردند تا کربلا رخ داد ؟ چرا هیچ کس کمکی نکرد و مرگ بر یزید . آیندگان نیز خواهند پرسید(تصاویر یمن را دیدند😔) چطور سکوت کردند تا کربلای یمن رخ داد؟ چرا هیچ کس کمکی نکرد و مرگ بر آمریکا____________ ساسان سروش
2706