2733
2739
سلام خانوما برای دریافت هدیه نقدی ، نظرتون رو اینجا بنویسید.
" یک کلیک تا جذابیت " فروشگاه اینترنتی خانومــــی ، اولین و جامع ترین فروشگاه تخصصی لوازم آرایشی بهداشتی و عطر در ایران هر آنچه یک بانوی آراسته و زیبای ایرانی می خواهد را در فروشگاه ما ببینید و خریداری کنید: www.khanoumi.com

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من توى دوران باردارى فقط ضد آفتاب و مداد چشم و ابرو استفاده میکردم گاهى رژلب بدون سرب استفاده کردم ولى چون دکترم تاکید داشت که موهایم رو رنگ نکنم یک روز قبل از زایمانم موهایم رو رنگ کردم اونم با رنگ بدون آمونیاک
إلهي و ربي من لي غیرك
2740
البته موهامم اصلأ رنگـ نکردم هرچند شنیدم از ماه ۸ به بعد ضرری نداره ولی من ترجیح دادم این کارو انجام ندم
یکــے را میدهـے صـد گــونــہ نعمـت ... یکــے را نــان جــو آغشتــه در  خـــون...
دوستان عزیز شما قبلاً با ایمیل تون در نی نی سایت ثبت نام کرده اید، کنترل این موضوع بسیار ساده است. موفق باشید
" یک کلیک تا جذابیت " فروشگاه اینترنتی خانومــــی ، اولین و جامع ترین فروشگاه تخصصی لوازم آرایشی بهداشتی و عطر در ایران هر آنچه یک بانوی آراسته و زیبای ایرانی می خواهد را در فروشگاه ما ببینید و خریداری کنید: www.khanoumi.com
خانوم ها حتماً ایمیل هاتون رو به سامانه پیامکی 02143905900 ارسال کنید، تا حداکثر 48 ساعت بعد، بن هدیه اتون رو دریافت کنید و بتونید از فروشگاه اینترنتی خانومی خرید کنید.
فلافل جان ممنون از نظرتون و خوشحالم فروشگاه خانومی رو میشناسید. احتمالاً زمانی تشریف اوردید که مثلاً فستیوال خاصی برای فروش داشتیم که رنگ بندی محصولات تمام شده بوده، در حال حاضر همه محصولات موجود هست و برای بهمن ماه و شب عید، تنوع بسیار زیادی را خواهید دید.
من تو بارداری صورتم خیلی خوب و صاف شده بود و هیچ جوشی هم نداشتم.بخاطر همین فقط ضد افتاب و رژ لب استفاده میکردم.و برای کل بدنم برای جلوگیری از ترک روغن زیتون میزدم.
آنانکه منتظر زمان می نشینند آن را از دست می دهند..
2706