2733
2734
دختر نازم نفس ممنون از اطلاع تون ، حتماً تو لیست قرار میدیم و تا فردا به ایمیل هاتون ، بن خرید ارسال خواهد شد. موفق باشید.
" یک کلیک تا جذابیت " فروشگاه اینترنتی خانومــــی ، اولین و جامع ترین فروشگاه تخصصی لوازم آرایشی بهداشتی و عطر در ایران هر آنچه یک بانوی آراسته و زیبای ایرانی می خواهد را در فروشگاه ما ببینید و خریداری کنید: www.khanoumi.com
دوستان عزیز که در این تاپیک نظرات ارزشمندتون رو برای ما و دیگر دوستانتون می نویسید و تجاربتون رو به اشتراک میزارید، اگر به هر دلیلی ایمیل به دست شما نرسید، صبور باشید و همین جا برای ما پیغام بگذارید، ما حتماً رسیدگی می کنیم و این بن هدیه، حتماً برای شما ارسال خواهد شد. در ضمن خوشحال میشیم دوستانتون رو هم برای نظر دادن به این تاپیک دعوت کنید.
" یک کلیک تا جذابیت " فروشگاه اینترنتی خانومــــی ، اولین و جامع ترین فروشگاه تخصصی لوازم آرایشی بهداشتی و عطر در ایران هر آنچه یک بانوی آراسته و زیبای ایرانی می خواهد را در فروشگاه ما ببینید و خریداری کنید: www.khanoumi.com
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
من تو دوران بارداریم از همون لوازم آرایشی ک همیشه میزدم رو استفاده کردم . دوست داشتم همیشه چهرم رنگ و رو داشته باشه . و فکر نمیکنم تاثیر خیلی بدی داشته باشه واسه جنین. حتی رنگ مو و دکلره رو میگن بهتره استفاده نکنید. هیچ دکتری بصورت قطعی نگفته که چه ضرری داره واسه جنین...  میگن بهتره مثلا رژ لبتون جیوه نداشته باشه یا از رنگ موهای گیاهی استفاده بشه.
سلام من از رنگ موی مخصوص خانمهای باردار استفاده کردم البته تو ماه نهم بارداری
می شوم بیـدار و می بینم کنارم نیستی حسرتت سر می گذارد بی تو بر بالینِ من ... روحت شاد مامان مهربونم
ولی چون به بوی کرم و رژ لب حساسیت پیدا کرده بودم خیلی از این لوازم استفاده نکردم
می شوم بیـدار و می بینم کنارم نیستی حسرتت سر می گذارد بی تو بر بالینِ من ... روحت شاد مامان مهربونم
بن خرید 15 هزار تومنی ، با هزینه ارسال حداقل 10 هزار تومان!!!!!!????????? قابل توجیه نیست برام
من اولین نفر بودم که جواب دادم نظرمو که حذف کردید بنی هم در کار نبود من فقط به این خاطر جواب دادم که قبلا ازتون خرید کرده بودم و راضی بودم وگرنه نمیومدم نظر بدم که نظرمو حذف کنید!
2706