2733
2734

من ۲۷سالم و جلوی سرم کاملا سفید  خسته شدم از رنگ 

حنا قرمز می‌کنه و مث پیرزنا میشم 

یعنی هیچ راهی برای سفیدی مو نیست ؟؟

چرا موهای من تا این حد باید سفید باشه 

موهام داغون شده زشت شده 

چرا دکتر نمیری

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هلیل وسیاه دانه عالیه

Xبند سابق، بگو ماشاالله😁   هرچی برام میخوای چه خوب چه بد خدا ضربدر صد بکنه بده به خودت انشالله🗿.          من آویزون یکی باشم اونه منم از رفیقاشم به عشق اون دیگه شبا نمیپاشم چون برامن هر دریو بگی باز کرد(خدا)😍😉
2740
باردارم و نمیتونم هلیبه بخورم سیاه دونه هم دوماه میزنم اثری ندیدم 

بخور

Xبند سابق، بگو ماشاالله😁   هرچی برام میخوای چه خوب چه بد خدا ضربدر صد بکنه بده به خودت انشالله🗿.          من آویزون یکی باشم اونه منم از رفیقاشم به عشق اون دیگه شبا نمیپاشم چون برامن هر دریو بگی باز کرد(خدا)😍😉
منم همینم . سفیدا بیشتر میشه  خیلیا اینجورین سخت نگیر

خیلی بد چه موهای پر و مشکی داشتم از جلو کاملا سفید فرق نمیتونم باز کنم سر دو هفته باز رنگ می‌ره و سفید میشه چه قدر باید رنگ کنم 

2706