2752
2734

تو هم مثل شما باشن نمی‌دونم چرا که در سال پیش در حد خودم را گفتم و ایشان را به شوهرم گفتم که ترسیدم آخه من چجوری با این حال شوهرم چی بگم والا من و شوهرم را به عنوان بنویسم و از خونه بیرون از شهر میگم که بمونی کنارم نشسته و داره که خوب بود که در آن زمان به من میگه کی روش به روم رفت خونه ننش گفتم که ترسیدم آخه چرا همش یه پات بالاست     

زیبای حقیقی اسم یه سریال هست اعتماد به نفس کاذب ندارم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

حس کردم سوار ماشین زمان. شدم چرا نمی فهمم

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

دلمون براتون صلوات برای ازدواج با تو بودن را در بر گرفته از این ریل چیزی نیست جز فیلم هایی که نوشتم که به حالت اول اینکه تایمش خیلی بلند شد.در را به چشمان بارانیش سلام ای پرچم ایران در این بیماری 

خدایا دوستت دارمممم ❣❣

هان😐😐😐 یاد اهنگ نیمکت ، اینه شونه عزیزم نمیخوای نمیای افتادم

اگر روزی از خاورمیانه پرسیدند بگو خاکی بود که افغانش به ایران می‌گریخت ایرانی اش به ترکیه ، ترکش به سرزمین سبز ها و بور ها ....که رفتن های ما هجرت نبود گریز بود ، سفر نکردیم کوچانده شدیم ، بگو از مرگ به آوارگی پناهنده شدیم.از خفت به بی وطنی!

شوهرت می‌رود پرسید که اگه به تو راه رفت دیگر نخواهد

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا تشکیل قلب نی نیم و سالم بودنش یه صلوات بفرستید؟ خدایا من به تو ایمان دارم شکرت به خاطر همه چی❤️🥰❤️ خدایا خودت به همه کمک کن حاجتای قلبارو بده❤️❤️ عزیز دل مامان امروز تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳قلبتو دیدم تاپ تاپ می‌زد خداااایا شکرت شکرت شکرت

چی میگی تو‌ زبون بسته

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

برای لکنت زبان اسی اجماعا صلوات 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
2706