2733
2734
عنوان

نفرت..

174 بازدید | 8 پست

سلام از همسرم متنفرم از همون اول ازدواجمون حس خوبی نسبت بهش نداشتم ، پارانویید داره یعنی به شدت بددل و شکاکه، منو تابحال ده ها بار متهم کرده به ارتباط با مردهای مختلف ، درحالی‌که من خودم خیلی اهل رعایتم پوششم کامله و محجبه هم هستم..

ضمن اینکه خیلی خسیسه درحالی‌که خودشو دست و دلباز معرفی کرده بود ، وقتی هم که عصبانی میشه حرفای رکیکی میزنه که تو خانواده ما سابقه نداشته.. هیچ حرمتی بینمون باقی نمونده هرچی به قلبم رجوع میکنم میبینم کمترین مهرو محبت و علاقه ای بهش ندارم

از اول زندگیمون همیشه حرف طلاق بوده بهش میگم نمیتونم باهات زندگی کنم طلاقمو بده اما راضی به طلاق نمیشه تو دعواها هم همش میگه برا مهریه نگهت داشتم یا مهریتو ببخش تا طلاقت بدم

خیلی حالم بده اصلا تحملشو ندارم، منتظر یه معجزه ام تا بتونم از شرش خلاص شم😔

معجزه ای درکار نیست وکیل بگیر

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه اینجوری خیلی خوشبحالش میشه باید تاوان ازار و اذیتهاشو بده

هر جور صلاح میدونین، ولی تهش میگه طلاق نمیدم تا مجبور بشی مهریه رو ببخشی، و در این صورت سالهای زیادی از زندگیتون تلف میشه، 

2740
هر جور صلاح میدونین، ولی تهش میگه طلاق نمیدم تا مجبور بشی مهریه رو ببخشی، و در این صورت سالهای زیادی ...

امیدی به آینده ندارم بهترین سال‌های عمرم با بدترین حالات و احوال سپری شده و رفته 

از این به بعد فقط میخوام آرامش داشته باشم😭