2737
2734
چه تاپیکی توی نی نی سایت راجع به خودتون میزدید؟! مثلا جای دوست جاری مادر شوهر زن داداش یا هر کس دیگه ای بگید؟
صبر اوج احترام است به حکمت پروردگار
من اگه جای جاریم بودیم این تاپیک رو میزدم: یک جاری دارم وقتی میریم مهمونی دست به سیاه سفید نمیزنه. بگین چه تیکه ای بهش بندازم آخه جاریم اوایل خیلی از کار نکردن من حرص میخورد ولی الان خودش شده مثل من
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
جای دوستام اوف یکی از دویتام خیلی مهربونه هاااا ولی خیلی وحشیه و زیادی رکه از دستش ناراحت شدم میتونست لهتر رفتار کنه
خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
2740
جای شوهرم خانوم من خیلی بی مسئولیته چکارش کنم فقط به فکر راحتی خودشه توی پرانتز .دارم خودم رو اصلاح میکنم
دست من تو دست خداست 💖💖💖  همه چیز دست من و خداست  💖💖💖                             خدایا شکرت 💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕
از طرف خواهر شوهرم:من یه زن داداش دارن که خیلی به خودش میرسه و همش داره واسه بچه اس لباسای گرون میخره ولی خداییش خیلی رازدار و مهربون و سادس،بدیهای مامانم رو به روش نمیاره البته زیاد باهاموت قاطی نمیشه و درکل مهمونه و کار نمیکنه.درکل ازش راضیم
2706