2733
2739
عنوان

از مادر شوهراتون چیا کادو گرفتین؟

3077 بازدید | 47 پست
بچه ها مادر شوهر من از اول عقدم تا به حال فقط یه دونه دستبند خیلی سبک که مثل پر کاه می مونه به من کادو داده دیگه برای عروسی بچه دار شدن و اینا یه نیم سکه داده!!! بعضی مادر شوهرا رو می بینم کلی طلا و این چیزا می دن ولی خانواده شوهر من با اینکه وضعشونم خیلی خوبه ولی کادو فوقش نیم سکه و اینا می دن! تازه شوهرمم اگه کادویی چیزی برام بخره حتما حتما باید مامان باباش بدونن ، حالا نه اینکه بهش بگن چرا خریدی ولی باید بدونن! چه طوری بهشون بفهمونم که به جز سکه کادوی دیگه ای هم می تونن بدن!
خدایا شکرت، شکرت، شکرت،......
نیم سکه که خیلی خوبه فکر کنم توقعتان خیلی بالاس سکه ها را جمع کن ببر یه سرویس یا هرچی دوست داری بخر بعد بگو اینو با سکه هایی که دادین خریدم غیر مستقیم یاد میگیرن
گر نگه دار من آنست که خود میدانم .... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد (دعاهایی هست که جز به آمین او اجابت نمی شود)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
من که تا حالا بجز ی انگشتر عقیق که نیم مسقالم طلا توش نیست.الانم که دو ساله و خرده ایه عروسی کردیم هیچی ولی سوغاتی برام میارن لباسی چیزی
زندگی زیبا شد، درست از همان زمانی که تو تمام زندگیمان شدی
2740
من سر عقد بهم یه سکه داد موقع تولد نی نی هم یه ربع سکه داد عید ها هم عیدی می ده کلا زیاد کادو نمی دن اما خیلی خوبن و من همیشه دوستشون دارم الان هم دارم میرم خونه شون کلا جمعه هاااااااااا تلپ اون جاییم
خداوندا برای هر چه بهتر بزرگ کردن فرزندانم به من آگاهی بده .
2706