2752
2734
عنوان

از مادر شوهراتون چیا کادو گرفتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3082 بازدید | 47 پست
من اوایل شوهرم خودش همه چیز و میذاشت کف دستشون انقدر رو مخش کار کردم که الان هیچی بشون نمیگه گاهی اوقات اون هیچی نمیگه بعد خودم از دهنم میپره بعد جلو خانوادش میگه من نگفتما خودت گفتی اصلا نمیگه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یه بار مادر شوهرم یه سرویس طلا واسم گرفته بود بعد مادر شوهرش هم خونش بود شوهرم رفت بیاره نشونه مامان بزرگش که مادر پدرش میشه نشون بده مامانش پرید از دستش گرفت بعدم کلی غر بش زد که مگه هرچی میگیریم اون باید بفهمه اونجا به شوهرم گفتم ببین بعد از من توقع داری همه چیزو بذارم کف دستشون بعد از اون دیگه دهنش قرص قرص شد
یه بارم خونه ای که دادن به ما به مادر بزرگ شوهرم گفته بودن نصف پوله خونه رو بابای من داده نصف دیگشم بابای اون داده که مثلا تو چشم نیفتن از طرفی برای من خوب بود از طرفی هم به شوهرم گفتم ببین هیچکس نمیذاره مادر شوهرش چیزی بفهمه.
خانوما شرمنده ولی شما چرا اینقد توقع دارین؟؟؟ مگه با مادر شوهرتون ازدواج کردین که ازش توقع کادو دارین؟ این طرز فکر مسخره فقط توی جهان سوم و اکثرا هم توی خانومای بیکار یا تحصیلات پایین هست.ازدواج کردن به معنی رسیدن به مقام پادشاهی نیس که!
من یه چادر و یه انگشتر سبک که اندازه شصت پام بود هردو هم براش سوغات و کادو آورده بودن داد به من کادو عقد شوهرم خرید داد بهش بهم بده برا عروسی هم ربع سکه که شوهرم خرید داد بهش که بهم بده دیگه هم هیچی تو این 8 سال برا عروسی کامل خرج شوهرم و پدرم کردن
تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
حالا باحالیش به اینه چند روز بعد عروسی پسر برادرش بود سکه تمام کادو داد برا نوه های دیگه اش عروسیشون سکه خودش کادو داد ناراحت میشم ولی چیکار کنم تا الان چندبارم پولمون رو خوردن و پس ندادن پولی که من و شوهرم بهش خیلی نیاز داشتیم میخواستیم خونمون رو لوله کشی گاز کنیم حداقل آب گرم تو این خونه نیمه ساز داشته باشیم سینک ظرفشویی هم نداشتیم
تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
رز مشکی جون اینطور نیست که شما می گی ما هم توقع کادو نداریم ولی هدیه دادن محبت رو بیشتر می کنه منم اگه مثلا برای روز مادر یا تولد مادرشوهر پدرشوهرم یا روز پدر هیجی نخرم مطمینم ناراحت می شن! به هر حال مادر شوهر هم از اعضای خانواده اس غریبه که نیست! در ضمن در طی این سالهایی که هیچی کادو نگرفتیم نشستیم و زندگی کردیم الانم فقط جنبه سرگرمی و دردل داره نه بیشتر
خدایا شکرت، شکرت، شکرت،......
2706