2737
2739
عنوان

خرید خونه مناسب

74 بازدید | 10 پست

سلام دوستان 

من حدود دوماه تو شهرمون دنبال خونه  برا خرید میگردم خاستم شهرک ها اطراف تهران بخرم که دیگه منصرف شدیم تو شهر خودمون بهتره .. اینم بگم که سالها من شوهرم کار کردیم این مقدار پولو جمع کردیم حالا نمیخام ریسک کنم دلم میخاد بهترین گزینه رو انتخاب کنم حالا چندتا مورد به پولم میخوره پیدا کردم

ی مورد۸۵ متری پشت قواره کوچه جلوش مشترک با همسایه بغلی خودشون ی در انداختن حالت پارکینگ داره جلو ساختمون نوسازه  بدون سند هستش قولنامه ای..حیاط نداره در حد ی حیاط چندمتری حد ی تراس داره کوچیک ی حموم دستشویی تووش انداختن  .

ی مورد ۸۰ متری تقربیا نوساز بدون سند قولنامه ای حیاط کوچیک.

ی مورد ۱۰۰ متری دوطبقه کمی قدیمی یکمی نیاز به بازسازی جزئی داره سند داره البته نست به دوتایی قبلی یکمی قیمتش بیشتره حیاطش بزرگه..

حالابنظرتون کدوم بهتره .ممنون میشم نظر بدین 

سومی اگه بتونید بازسازیش کنید و محله اش بد نباشه

چرا همش منفی های زندگیتو میبینی؟ میدونی خودت و ذهنت باعث پرورششون میشی؟ از این ببعد بگرد دنباله مثبتها و بخاطرش خدارو شکر کن، اونوقت منتظر اتفاقای خوب باش💜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پشت قواره که اصلا نخرید ، دومی بد نیست ،سومیذخوبه اگه کمی بهش برسید جاتون هم بزرگ میشه 

اگه تو تاپیکی راهنماییت کردم ،کمکت کردم، واسه عاقبت بخیری بچه هام صلوات بفرستی ممنون میشم، خدا خیرت بده
2740
پس سومی ولی اولش محله و نقشه خونه برا من مهمن بعدش تمیزی و بزرگیش، نه حیاطش

اخه اولی نوسازه ولی پشت قواره هست حالت تاریک داره داخلش نورش کم بود جلو خونه پارکینگ با همسایه بغلی مشترکه خودشون جلوش خالی گذاشتن ی در انداختن کردن پارکینگ ته خونه رو انداختن .

پشت قواره که اصلا نخرید ، دومی بد نیست ،سومیذخوبه اگه کمی بهش برسید جاتون هم بزرگ میشه 

اره بنگاه داره اولی نشون داد تا چند روز زنگ میزد مشتری پاش بیاین بخرین تازه نگفت پشت قواره هست بعد از خود صاحب خونه پرس جو کردیم گفت پشت قواره هست نمیخام مدیونتون بشم.