2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740
ببین هر 1 دقیقه ایی که بیخودی فکرتو مشغول کنی باعث میشه بچت نوزادی سختتری داشته باشه استرس برای بچه سمه.اونوقت وقتی بدنیا بیاد وقتی از بیخوابی داری میترکی هی خدایی نکرده خودتو فحش میدی سعی کن ارامش داشته باشی این چند وقتو که تو دلته
مامان آوا،من وقتی نه ماهه بودم شکمم اندازه شش ماهه ها بود،توی ماه پنج اصلا معلوم نبود باردارم، همزمان با من ابجیم هم باردار بود، در واقع فرق ما یک هفته بود،شکمم آون به قدری بزرگ بود گه به زور راه میرفت، خودش هم 25کیلو اضافه،ولی من فقط هشت کیلو،هر کی مارو میدید میگفت بچه تو دو کیلو هم نیست میگفتن مثل خواهرت بخور تا بچه ات درشت بشه، باورت میشه سر کار چادر میزاشتم هیچ کسی نمیفهمی باردارم، بچه ها به دنیا اومدن،من هفته 38آون هفته 39،بچه من 3500بود تپلی و قد بلند، هیچ کس باورش نمیشد که از شکم من این بچه آومده،مال آون هم 3600،حالا من به وزن سابقم برگشتم حتی چند کیلو کمتر ولی آون با یه شکمم آویزون نمیدونه چکار. کنه
مثل آن مرداب غمگینی که نیلوفر نداشت......!! حال من بد بود اما هیچ کس باور نداشت....!!خوب میدانم که تنهایی مرا دق می دهد....عشق هم در چنته اش چیزی از این بهتر نداشت....
2706