2733
2739
عنوان

پیج فیک+پیام ب پسرعمه

1639 بازدید | 56 پست

بیاین یه جی بگم روحیه اتون شاد شه 

پسر عمم قراره بیادخواستگاریم خواستم امتحانش ببینم نخ میده یا نه 

ی پیج داشتم ک هیچ فالور ایرانی نداره و همش خارجیه و معمولا با اون پیج با دوستای خارج از کشورم در ارتباطم

خلاصه با اون پیج بهش درخواس فالو دادم فالوم کرد

کاربری مال یکی دیگه بود ، از تاریخ 1402/10/7 دست منه پس تاپیکای قبلی ربطی ب من ندارع..  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم یه پیج فیک داشتم 

با همه پسرای فانیل چت کرده بودم ولی لامصب چقد ازشون آتو داشتم 🤣🤣🤣

من تمام تلاشمو برای درست شدن شرایط کردم ولی بخت باهام یار نبود نمیدونم خدا چی برام در نظر گرفته ولی امیدی به آینده ندارم . افسردگی و فکر به خودکشی داره دیوونم میکنه اما من وقتی حالم خوب میشه به خودم میگم که باید خوش بگذرونم حالا که هیچکس منو دوست نداره من خودمو دوست داشته باشم . من کم آوردم . دوستان عزیز اگه توی تاپیک های من اظهار نظر کردید لطف خودتون رو میرسونید ولی اگر جوابی ندادم و فقط لایک کردم لطفا ناراحت نشید من معمولا توی شرایط بد روحی اینجا تاپیک میزنم و ممکنه از حوصلم خارج باشه جواب تک تک رو بدم عشقای دلم ❤️🥺                                                                                           

بعد دیدم دیگ خیلی سمه ک ایرانی باشم 

خودمو جای خارجیا زدم😂😂😂

کاربری مال یکی دیگه بود ، از تاریخ 1402/10/7 دست منه پس تاپیکای قبلی ربطی ب من ندارع..  
2738

لایکم کنید حال ندارم منتظر بمونم

🌙پرسش واقعی این است که آیا آن آیندهٔ درخشان‌تر واقعا همیشه این همه دور از ماست؟ (بریده‌ای از کتاب: قدرت بی‌قدرتان)🌙خواهشمندم در نوشتارِ خود «هکسره» را رعایت کرده (کردِ نادرسته!) و از چنگ انداختن به اعصابِ (اعصابه نادرسته!) دلباختگانِ زبان، خودداری نمایید.⭐ 🐱"Have a biscuit, Potter"🐱

بعد بهش سلام دادم در کمال تعجبم جواب داد و سلام نوشت ب انگلیسی

گفتم ایرانی هسی چیزی نگف دوباره پرسیدم 

منم یه پیج فیک داشتم  با همه پسرای فانیل چت کرده بودم ولی لامصب چقد ازشون آتو داشتم 🤣🤣🤣

چ جذاااببببب😂😂😂😂

چ حرفایی زده بودن😂

- عشقِ‌تو💔شیرین‌ترین‌داستانِ‌این‌دنیایِ‌تلخ‌است‌ حسین..(:️ روزگاری خواهد آمد که مردم به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی تعجب می کنند(امیرالمؤمنین علی علیه السلام )ادما تو زندگیت زودگذرن پس حالتو با خودت خوب کن نه با وجود بقیه🌱☀️❤️

بعد مثلا میخواستم حالا مدتها باهاش چت کنم و ته توشو دربیارم 

ولی دیدم خیلی دیر جواب میده مغرور بازیم در اومد 

ب انگلیسی نوشتم 

اممتو دیر جواب میدی پس اینطوری نمیتونم تحمل کنم خیلی زود انفالوت میکنم و میرم سراغ یکی دسگ بعد انفالوش کردم😅😅😂😂

منم یه پیج فیک داشتم  با همه پسرای فانیل چت کرده بودم ولی لامصب چقد ازشون آتو داشتم 🤣🤣🤣

وای منمممم بعضی موقه ها میگفتم سر کوچه دیدمتون عاشقتون شدم پیجتونم از یه بنده خدایی گرفتممممممم تهشم پا میدادن

2706