2733
2734
عنوان

آی کاربرب که دیشب هز درد زندگی قرص خورده بودق

| مشاهده متن کامل بحث + 598 بازدید | 58 پست
میخام بدونم وسواس فکری دارید شما یا ن شده ب ی چیزی خیلی فکر کنی در صورتی ک خودت محلی فکر کنی ولی ...

نه اینا همش روتین زندگیمه یکیشو هصم میکنپ سریع یه چیز دیگه میاد جلو روزمرگیها مه فکر وخیال نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه چیزی بهت بگم من سه چهار تا دوست صمیمی دارم که همه چیزای زندگی مونو به هم میگیم سه تا خواهر دارم سه تا برادر چند تا برادرشوهر و خواهر شوهر 

ببین همه مون زندگی هامون گوه هست یکی از یکی گوه تر. بدون استثنا. از بیرون همه فامیل فکر میکنن خوشبخت شدیم همه مون یا فامیل های شوهرم فکر میکنن پولدار و خوشبخت اند بچه های پدرشوهرم ولی همه مون یه مشت بدبختیم که هیچ کی خبرنداره. 

فکر نکن فقط تو بدبختی ما از تو بدبخت تریم. 

اگر بخواهیم تعریف کنیم گریه ات میگیره. 

ولی باید قوی باشیم و رها کنیم و توکل کنیم به خدا. این رها کردن رو هر کسی فهمید پیر نمیشه هیچ وقت. 

یه چیزی بهت بگم من سه چهار تا دوست صمیمی دارم که همه چیزای زندگی مونو به هم میگیم سه تا خواهر دارم س ...

بحث اینا نیست من از خفه خون گرفتن خسته شدم از اینکه با این همه مشکلات باید خفه بشم ناراحت نباش بی حوصله نباشم 

2731
اتفاقا ناراحت باش ولی طولانی ناراحت نباش. مشکلت چطوری با چه راه حلی درست میشه؟ 

خیلی طولانی شده میدونی اولا گریه مبکردم بحث میکردم تلاش میکردم حلش کنم اما الان دیگه هیچ راهی نیست براش من یه حال بی تفاوت پیدا کردم که میترسم از این حال تا حالا اینجوری نبودم فقط دوست دارم تنها دراز بکشم حتی تو تاریکی 

خیلی طولانی شده میدونی اولا گریه مبکردم بحث میکردم تلاش میکردم حلش کنم اما الان دیگه هیچ راهی نیست ب ...

اتفاقا خوبه فهمیدی که با گریه و خود خوری حل نمیشه. کم کم یاد بگیر رها کنی. بزن به در بی خیالی. برو همون جای تاریک مدیتیشن کن. بلد نیستی سرچ کن مدیتیشن چطوریه. 

ما یه همسایه داریم سه تا دختراش و پسرش طلاق گرفتن برگشتن خونه مامانه دو تا نوه تو خونه داره یه دختر مجرد داره خراب و معتاد. اگر مامان من بود سکته کرده بود از بخت بچه هاش. ولی خانومه یه دل خوشی داره همش تو خونه آهنگ پخشه و میرقصن و همش تو پارک میشینه با زن های دیگه میخندن انگار نه انگار پسرش زندانه. 

خوش به حالش. 

این زن یه نمونه هست همیشه برام. که وقتی به مو میرسم که دیگه میخواد پاره بشم یاد این خانومه میافتم و سعی میکنم رها کنم. 

بخدا مهربدن تر دل رحم تر صبور تر با گدشت از خودم تو اطرافیانم ندیدم اما انقدررر سختی کشیدم که دیگه ح ...

عزیزم درکت میکنم ،،کاش میتونستم یه چیزایی و‌بگم‌اما متاسفانه کلمات بیرون نمیاد ،ما محکومیم‌به زندگی کردن گفتی متاهل هم هستی یه پیشنهاد میدم عزیزم یه قرصی هست به اسم مود پلاس یکی از دوستان معرفی کرد که برا افسردگی حاد و اضطراب شدید استفاده کرده و عالی  عالی بوده و کسی که حتی تا بستری شدن رفته رو هم نجات داده با خوردن روز اول متوجه تغییراتش میشی ولی خوبیش به اینه که عوارض داروهای شیمیایی اعصاب که الان هست و نداره چون گیاهی هست پیشنهاد میدم بگیر استفاده کن که حداقل یکم حال دلت بهتر بشه 

«در این درگه که گه گه که که و که که شود ناگه » «مشو غره به امروزت که از فردانهی اگه»
اتفاقا خوبه فهمیدی که با گریه و خود خوری حل نمیشه. کم کم یاد بگیر رها کنی. بزن به در بی خیالی. برو ه ...

درسته کاش مامان منم انقدر قوی بود که حداقل یه بهر با دردام میرفت تو بعلشو وریه میکردم فقط یه بار

عزیزم درکت میکنم ،،کاش میتونستم یه چیزایی و‌بگم‌اما متاسفانه کلمات بیرون نمیاد ،ما محکومیم‌به زندگی ...

عزیزم حتما پیداش میکنم اره واقعاااا من هیچ جور وازهیچ طریقی امکان ادامه ندادن ندارم چون واقعا جایی ندارم برم

تو که بچه نداری من دو تا بچه آویزونن بهم نمیتونم تا سر خیابون برم. چرا برای دویست تومن لباس بفروشی. ...

انقدر زرنگ که نمیزاره قد علم کنم خوب میدونه چشور میشه همه جوره حاکم زندگی باشه کاش کاش کاش میتونستم یک صدم از اون ذاتشو توصیف کنم رشته ام حسابداری معدل الف دانشگاه😔

فقط من نفهمیدم چی شد یا شمام نفهمیدید؟

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺