2752
2734
عنوان

آی کاربرب که دیشب هز درد زندگی قرص خورده بودق

| مشاهده متن کامل بحث + 598 بازدید | 58 پست
نمیدونم چی واز کجا شروع کنم واقعا یکی دوتا نیست فقط میتونم بگم ۱۳ سال با شوهر عصبی بددهن بی ابرو بدا ...

چرا جدا نشودی ازش؟؟

۱۳ سال کم نبود فک نمیکنی عمرتو حیف کردی؟؟

چرا سنجاب آب نمیسنجه؟...چرا پامونو از دست میدیم ولی دستمونو ازپا نمیدیم؟... وقتی میگیریم میخوابیم دقیقا چیو میگیریم؟...چرا اره برقی با برق کار نمیکنه؟...چرا علی دایی عمو شده؟...چرا رگ دستمونو بزنیم میمیریم ولی دستمون قطع بشه نمیمیریم؟...چرا حامد بهداد موز نمیده؟...چرا میگیم اتومبیل ولی نمیگیم اتومکلنگ؟... چرا سوزن داریم ولی سومرد نداریم؟...چرا نوشیدنی رو مینوشیم ولی غذا رو نمیغذیم؟...چرا دستکش داریم و پاکش نداریم؟... چرا غذا میخوریم سیر میشیم ولی سیر بخوریم غذا نمیشیم؟چراااااااااا؟؟؟؟😂🤝🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی بمیرم ،،عزیزم نکران نباش آدمای تنها مثل تو این دنیا زیادن ،،زیاد 

بخدا مهربدن تر دل رحم تر صبور تر با گدشت از خودم تو اطرافیانم ندیدم اما انقدررر سختی کشیدم که دیگه حد نداره نمیدونمم چیکار کنم با اینوه همه هستن اما تنهام نداشتم دردمو کشی بفهمه درکم نکردن که هیچ فقط توقع داشتم الان که یه مدت افسرده شدم و کار کسی رو راه نمیندازم هیچ کس نمیگه نردی یا زنده ای

2731
اون واسه بیماری روانیه این حالت ایشون و نمیتونه خوب کنه بی حسی درمان نمیشه

دقیقاااا به درد همه خوردم اما الان که به کسی احتیاج دارم تنهامممم حتی خواهرممم به دردم نمیخوره 

عزیزدلم بی حوصله ای و همیشه خسته ای،فکر زیاد میاد سراغت؟

نه اتفاقا چون حقی واسه بی حوصلگی ندارم انقدر نقاب خوشحالی رو صورتم بوده که دیگه عادت کردم بهش همه کارامم میکنه از روی وطیفه از درون خالیم

دقیقاااا به درد همه خوردم اما الان که به کسی احتیاج دارم تنهامممم حتی خواهرممم به دردم نمیخوره  

من همینجوریم متاسفانه باید خودمون ب خودمون کمک کنیم تو رابطه ی عاطفیم دچار مشکل شدم از بس بی حسم

مشکل زیاد دارم میخای یه نگاه به تاپیکام بنداز

میخام بدونم وسواس فکری دارید شما یا ن

شده ب ی چیزی خیلی فکر کنی در صورتی ک خودت محلی فکر کنی ولی ناخودآگاه همش فکر می‌کنی ب ی موضوع عذاب آور؟

فقط اینو بگم من دارم واسه دویست هزهر تومن لباسامو میفروشم اون چکهای داداشش پاس میکنه ماشین برادرزاده شو تعمیر میکنه اماااااا انقدر بی پشت وپناهم نباید خم به ابرو بیارم یه ادم صعیف وترسو وحال بهم زن