2733
2734
عنوان

آی کاربرب که دیشب هز درد زندگی قرص خورده بودق

| مشاهده متن کامل بحث + 598 بازدید | 58 پست
 عزیزم حتما پیداش میکنم اره واقعاااا من هیچ جور وازهیچ طریقی امکان ادامه ندادن ندارم چون واقعا ...

حتما عزیزم پیداش کن و بخور نه بخاطر اطرافیانت ،،به خاطر خودت عزیزم ،،روزی دوتا باید بخوری و در کنارش از داروی اعصاب دیگه استفاده نکنی وهم اینکه باردار نباشی ،،امیدوارم‌حالت بهتر بشه و چشم و دلت به شادی و خوشحالی روشن بشه ،،،،

«در این درگه که گه گه که که و که که شود ناگه » «مشو غره به امروزت که از فردانهی اگه»
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انقدر زرنگ که نمیزاره قد علم کنم خوب میدونه چشور میشه همه جوره حاکم زندگی باشه کاش کاش کاش میتونستم ...

خب رشته ات حسابداریه که کلی بازار کار داره. برو سایت دیوار برای حسابداری کلی جای کار هست یکی نزدیک خونه تون پیدا کن. دونه دونه زنگ بزن مشخصات بفرست بعد برو. از الان به شوهرت نگو. وقتی قشنگ اوکی شد یه هو بگو استخدامم کردن. باید برم از فردا. بگو بیمه و بیمه تکمیلی ام میکنن میتونم برم دنبال دوا درمون نازایی. 

2731

سلام عزیزم میخوام یه چیزی رو بهت بگم 

همه چیز تقصیر توعه 

اره حالا میگی چرا بزار تا بهت بگم اول از همه از این تصور که زندگی بقیه گل و بلبل و فقط تو حالت خوب نیست دست بردار همه ما مشکلات زیادی داریم ولی بستگی داره که چطور بخوایم مدیریتشون کنیم بشینیم هر روز غصه ی مشکلات رو بخوریم یا نه به این فکر کنیم که چقدر زمان داریم چرا اومدیم توی این دنیا اومدیم که هر روز غصه بخوریم؟ 

همیشه مشکل میاد ولی این فکر توعه که چطور باهاشون برخورد کنی اینو بدون برا هر مشکلی یه راه حلی هست حالا اگر مشکل خاصی داری بگو شاید بتونم کمکت کنم

سلام عزیزم میخوام یه چیزی رو بهت بگم  همه چیز تقصیر توعه  اره حالا میگی چرا بزار تا بهت ...

من هیچ وقت اهل مقایسه نبودم کوچیکترین دلخوشی تو زندگیم به چشمم اومده من سالیان سال تلاش کردم با ادم بداخلاق و بددهن و۰۰۰۰۰۰۰که تاپیکام هست ساختم کنار اومدم تلاش کردم الان به یه جایی رسیدم که دیگه تلاش نمیتونم بکنم بی تفاوتم الکی خودمو شاد نشون میدم مثل ادم خنثی که هیچچی واسش مهم نیست شدم از حالی که برام به وجود اومده میترسم نمیدونم چی برداشت کردی از حرفام که اینو میگی

منظور من اینه که اولین مرحله  برای رهایی از درد و رنج قبول کردنش هست

میدونین نمیدونم چطودی بگم من از کوتاه اومدن وکنار اومدن خسته شدم در صورنی که واقعا شرایطشم ندارم جلوش وایستم حال کشرایط سختیه

میدونین نمیدونم چطودی بگم من از کوتاه اومدن وکنار اومدن خسته شدم در صورنی که واقعا شرایطشم ندارم جلو ...

این خیلی بد که به کم قانع. بشی تو یه انسانی حق زندگی کردن داری حق شاد بودن حق اینکه زندگی کردن اگر کسی مانع تو شده بهتره با صحبت با احترام مشکلت رو باهاش حل کنی نگران بچه هم نباش چندسالته مگه الان. هزار مدل راه برای باردار شدن هست یعنی شانس بچه دار نشدن تقریبا صفر هست فقط هزینه بالایی داره که اینم سعی کن که بتونی بری سر کار و با همسرت. پولاتونو جمع کنید مشکلتون چیه. برا بچه دار شدن؟

این خیلی بد که به کم قانع. بشی تو یه انسانی حق زندگی کردن داری حق شاد بودن حق اینکه زندگی کردن اگر ک ...

همسرم اصلا منطق نداره حرف حالیش نمیشه کلا اگه با حرف زدن میتونستم حلش کنم این حالم نبود چندین سال حرف زدم التماس کردم تهرید کردم خواهش کردم اصلااااا کوتاه نمیاد میگه من مشکلی ندارم حتی روانسناسم گفت همسرت مشکل داره باید درمان بشه اما قبول نمیکنه خانواده قدیمی وسخت گیرن بابام معتقده بچه دار نمیشی طلاق بگیری رو هوا میگیرنت 😔خسبسه سخت گیره اونجام نمیتونم برگردم تسلیم شدم این تسلیم شدن به مرور منو به اینجا رسومد 

همسرم اصلا منطق نداره حرف حالیش نمیشه کلا اگه با حرف زدن میتونستم حلش کنم این حالم نبود چندین سال حر ...

چند سالتونه من واقعا نمیتونم نظری بدم شاید حرف من اشتباه باشه ولی اگر میتونید که این زندگی رو درست کنید بکنید اما اگه واقعا به جایی نمیرسید بهترین راه حل برا شما مستقل شدن نه اینکه جدا بشید برید خونه پدرتون کل خرجتون با پدرتون باشه الان یه خانم میتونه با ده تومن ماهیانه از کل خرج های خودش بر بیاد