2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

عزیزم من یه حاجت خیلی مهم دارم میشه برام دعا کنی؟🥺

اَگر مَرگ به سُراغَم آمَد وَ هَنوز هَمدیگر را نَدیده بودیم فَراموش نَکن که مَن دیدارِ تو را بِسیار آرِزو می‌کردَم...💔🥀سختههههه نبودنت سختهههه بفهم بفهمممم😔

با اجازه استاتر،اگه راضی نبودی از پستم حذفش کنید ،ختم دعای توسل گروهی داریم برا پنج شنبه اینده اگه کسی  خواست شرکت کنه بیاد تو این تاپیکم و اسمشو تو لیست اضاف کنه ان شا ءالله که خدا همه مون رو حاجت روا کنه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/12710132/دوستان-تصمیم-گرفتیم-چهل-نفر-جمع-شیم-باهم-دعای-توسل-برا-حاجت-روایی-هممون-بخونیم?page=1

میشه برا شفام یه صلوات بفرستی ؟؟ان شا ءالله ک حاجتروا شی به امید خدا
2738
با اجازه استاتر،اگه راضی نبودی از پستم حذفش کنید ،ختم دعای توسل گروهی داریم برا پنج شنبه اینده اگه ک ...

خوب کردی قربونت برم  ثواب بالایی داره راضی ام 

التماس دعا 

ماشین خریدنمون تا ماه آینده😭

به نیت خوب شدن بابام

به نیت اینکه اگه سیدعلیرضا صلاحمه زودتر بهم برگرده و بهم برسیم و باهاش خوشبخت شم

سلامتی مامانم و بابام و داداشم

شفای مامانبزرگم

استخدام شدنم تو دولتی

عاقبت بخیری و خوشبختی من و داداشم

حاجت روا بشید

دلم بارون می‌خواد ، آروم بیاد ، بریزه رو سرمون خیس شیم☔️🦋باید کسی آرام در گوشم بگوید ؛خیلی به رویاهای خود نزدیک هستی طاقت بیاور ، هیچ تا مقصد نمانده..خورشید می ‌تابد ، اگر تاریک هستی 🍀🌱
2706