2752
2734
عنوان

امشب مامانم و شوهرم دعوای خیلی بدی کردن. ترو خدا بیاین 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1822 بازدید | 58 پست
من خودم ازون بدم میاد شما نمیشناسیدش خیلی حرف پشتمون زده. حالا هرکی که میخاد باشه بزرگ تر کارش بزرگی ...

درسته ولی تو هیچ موقع نقطه ضعفای خانواده رو پیش همسرت نگو تو میتونستی همسرت رو آروم کنی تا اصلا نره با مادرت صحبت کنه و کمتر رفت وآمد میکردید بعد ازدواج 

نود درصد تقصیر همسرته الکی دفاع نکن ازش اون که خیلی راحت به مادربزرگت میگه غلط کرده فردا روی خودت هم قرار میگیره زندگی بالا پایین زیاد داره همین دو روز عاشقونه رو نبین 

نظرات من رو هم رو حساب تندی نذار گلم منم این دوره ها رو گذروندم فقط اینو بگم شوهر خیلی تغییر میکنه تحت هیچ شرایطی اجازه نده به خانواده ات توهین کنه یا با مادرت یک به دو کنه

والا دو صباح دیگه میفهمی  مردی که راحت جواب مادرتو میده بدردت نمیخوره مادرشوهر من هزارتا حرف ...

می‌دونم یکم نامزدم عصبیه میتونید اینو نگه. ولی خودمو میزارم جاش میگم اگه مثلاً مادر بزرگ اون اینو گفته بود به من چقدر سخته میشد... بخاطر  همین یکم بهش حق میدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درسته ولی تو هیچ موقع نقطه ضعفای خانواده رو پیش همسرت نگو تو میتونستی همسرت رو آروم کنی تا اصلا نره ...

اومد تو اتاقم میخاستم جلوشو بگیرم ولی رفت خیلی عصبانی بود

متاسفانه بد جور با مامانم دعوام شد

خیلی اشتباه کردی بعدا حسرت این روز رو میخوری میدونی کی وقتی فردای عروسی یه دعوای کوچک با همسرت بکنی میگی واقعا من به خاطر این تو روی مادرم وایستادم اون موقع اس که میسوزی 

از دل مادرت دربیار برو بوسش کن با شوهرت هم سرسنگین باش تا بیاد از مادرت عذرخواهی کنه خیلی ناپخته و بی ادبانه عمل کرده 

2731
می‌دونم یکم نامزدم عصبیه میتونید اینو نگه. ولی خودمو میزارم جاش میگم اگه مثلاً مادر بزرگ اون اینو گف ...

والا همسر من بعد 16 سال زندگی به مادرم همچین حرفی بزنه، دنبال مهریم میرم.

شما باید الان این وضعیت رو مدیریت کنی.

با مادرت حرف بزن دلشو نرم کن.

نامزدتم ادب کن که هر کسی یکی گفت این جو نگیرش.و بگو گل بخره ب ای مادرت و عذر خواهی کنه.

حتی اگر مادرت اشتباهم کنه بازم بزرگتره.

والا همسر من بعد 16 سال زندگی به مادرم همچین حرفی بزنه، دنبال مهریم میرم. شما باید الان این وضعیت ر ...

اگخ به مامانم گفته بود که خودم حسابشو میرسیدم. ولی به اون گفت چون واقعا حرف خوبی نزده بود  دیگ حرف خوبی زده بود؟

اگخ به مامانم گفته بود که خودم حسابشو میرسیدم. ولی به اون گفت چون واقعا حرف خوبی نزده بود  دیگ ...

دیگه یه پیرزنه، عقلش نرسیده یچی گفته. شما که جوونترین و عاقلترین، نشنیده بگیرین.

و اینکهاگر خیلی پیگیر بودین باید با مادربزرگت رودر رو میکردین

می‌دونم یکم نامزدم عصبیه میتونید اینو نگه. ولی خودمو میزارم جاش میگم اگه مثلاً مادر بزرگ اون اینو گف ...

زن ومرد مثل هم نیستن مرد باید بتونه از خانومش دفاع کنه اونم اصولی نه با دعوا 

شوهر منم خیلی کارا برای من میکنه که من انجام نمیدم این مرده که تکیه گاه زنه مرد خودش باید بتونه مدیریت کنه که بحث به این جا نکشه

اگخ به مامانم گفته بود که خودم حسابشو میرسیدم. ولی به اون گفت چون واقعا حرف خوبی نزده بود  دیگ ...

اشتباه از شوهرت بود اون درواقع به مادر مادرت توهین کرد که عزیزه مادرته الکی ازش دفاع نکن دختر انقدر شوهری نباش😅 اخر همین مامان واست میمونه برو از دلش دربیار

اشتباه از شوهرت بود اون درواقع به مادر مادرت توهین کرد که عزیزه مادرته الکی ازش دفاع نکن دختر انقدر ...

من واقعا شوهری نیستم فقط منطقی نگا میکنم و خودمو میزارم جاش  میبینم حق داره چون شما مادر بزرگ منو نمیشناسین پشت سرمون خیلی حرف زده همه جا پخش کرده ک میخایم جداشیم حالا اینارو فک نکنین از رو سادگی یا پیری میگ نه خیلی جادوگره. 

من واقعا شوهری نیستم فقط منطقی نگا میکنم و خودمو میزارم جاش  میبینم حق داره چون شما مادر بزرگ م ...

ببین شوهرت ناپخته عمل کرده اصلا نباید با مادرت بحث میکرد راجع به مادرش فکر کنم شما زیاد در مورد مادربزرگتون با نامزدت صحبت کردی و دید بدی دارن نسبت بهشون 

تو این جور مواقع منطقی نمیشه پیش رفت به نظر من من خودم سه هفته یبار میرم خونه مادرشوهرم ولی هفته ای دوبار میرم خونه مادرخودم وشوهرم هیچ گله ای نداره که هیچ کلی هم خوشحاله 

میدونی چرا چون من از همون اول بهش گفتم خانوادم خط قرمز من هستن

دیگه این دوتا هیچوقت مثه سابق نمیشن و این بحث میشه کینه تو دلشون

از پاهاییکه نمی‌توانند تورا به ادای نماز ببرند انتظار نداشته باش که تورا به بهشت ببرند،،،قبرها پر است از جوانانی که می‌خواستند در پیری توبه کنند...
2706