2737
2739
از دیروز انگار تمام دلم درد میکنه.قبلا موقع پری فقط زیر دلم درد میگرفت.ولی این سری این جوری شدم.دلیلش چی میتونه باشه؟؟
عزیزم یه چیزی بهت میگم ولی ناراحت نشوووو...اصلا"دلتو به علائم خوش نکنننن...
خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
من ماه پیش تموم علائم بارداری رو داشتم اینقد دلمو به علائم خوش کرده بودم ولی آخرش پری شدم و زد توی ذوقم...
خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونم آفاق جون.من یک سال تو اقدامم.اولیل خیلی دلمو به علایم خوش میکردم.ولی الان چند ماهه دیگه اصلا توجه نمیکنم.ولی این ماه عکس رنگی انداختم.گفتم شاید به خاطر اون باشه
2742
حالا ایشالا شما حامله باشین و مثله من پری نشین که بخوره توی ذوقتون...
حالا صبرکن تا موقع پری اگه عقب انداختی بیبی چک بذار ایشالا که باردار باشی...
2738
منم ماه اول و دوم اقدامم کل علایم رو داشتم الانم ماه سوم اقدامم الانم دارم علایم خر اسسسسسست
گر نگهدارنده ی من آن است که من می دانم .... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد... خداجونم شکرت که باردارشدم و رحمتت رو شامل حالم کردی فرزندی سالم وصالحی بهم عطا کن ... دامن همه ی منتظر هارو هم سبز کن ان شا الله...