2733
2734
عنوان

روز ششم پری و ....

| مشاهده متن کامل بحث + 3686 بازدید | 563 پست
من امروز دو تا تست زدم هر حقتش درجا یه هاله بسیار بسبار توهمی داد.نمیدونم میشه بهش دلخوش کرد یا باز ...

اییی جانممممم انشالله که توهمی نیست عکسش و بزار ببسنم زود تند سریع 

😂این بود شعارهای ما این بود قول و قرارامون 

۴ روز زودتر تست زدی خانوم 😂😂

انشالله که مثبته وایی خداااااااا دل تو دلم‌نیست بزار عکسو😍😍

ایشالا اول برای تو باشه بهترینها سهم قلب مهربانت عزیزم و کانون خانوادتون بزرگتر و گرمتر از همیشه

فدای تو مرسی قشنگم 

امیدوارم این حس خوبی و که بهم انتقال دادی چند برابرش برگرده به خودت عزیزدلم😍💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اییی جانممممم انشالله که توهمی نیست عکسش و بزار ببسنم زود تند سریع  😂این بود شعارهای ما این ب ...

https://s6.uupload.ir/files/20240103_194242_lbbl.jpg

دلبند نازنیم به یمن وجود پر برکتت روزی هزار بار شکر خدا میکنم..و بوسه میزنم به دستای نازت که بوی بهشت میده
https://s6.uupload.ir/files/20240103_194431_yxog.jpg

وایی خدایه من 

بنظر منم هالست 

اون یکیم همینجوره؟

😍😍آخخخخخ جوووووونننننننن 

انشالله که مثبته عزیزدلم 

مجدد امتحان کن ۲_۳روز دیگه خطش پررنگ تر میشهههههههههههه وای خدااااایا شکرت انشالله که این ماه مثبته از اعماق وجودم واست خوشحال شدم انشالله که با خبرای خوب میای اینجا 😍

2731
اییی جانممممم انشالله که توهمی نیست عکسش و بزار ببسنم زود تند سریع  😂این بود شعارهای ما این ب ...

اره یادته فقط شعاااااار🤣🤣🤣من ضعیفم در برابر وسوسه های درونیم🤣

دلبند نازنیم به یمن وجود پر برکتت روزی هزار بار شکر خدا میکنم..و بوسه میزنم به دستای نازت که بوی بهشت میده
وایی خدایه من  بنظر منم هالست  اون یکیم همینجوره؟ 😍😍آخخخخخ جوووووونننننننن  انش ...

وای یعنی میشه فرفری؟ از ته دل از خدا میخام اول برای اونایی باشه که چشم انتظار اولی هستن بعدش صدقه سر بقیه به قلب منم نگاه کنه

اره یادته فقط شعاااااار🤣🤣🤣من ضعیفم در برابر وسوسه های درونیم🤣

🤣🤣🤣منم داری به لغزش در میاری 

ولی خیلی واست خوشحال شدم انشالله که مثبته 😘

😍منتظر تست های بعدیم هستما با خطای پررنگ تر واییی خدا😍

وایی خدایه من  بنظر منم هالست  اون یکیم همینجوره؟ 😍😍آخخخخخ جوووووونننننننن  انش ...

اره هر جفتشون در جا زدن.وقتی خشک شدن پررنگتر شدن و توی عکس مشخص میفته

نمیدونم میشه امید داشت بهشون یا باز الکیه😖😖اگر مثبت باشم میام از معجزه خدا میگم بهت

2740
وای یعنی میشه فرفری؟ از ته دل از خدا میخام اول برای اونایی باشه که چشم انتظار اولی هستن بعدش صدقه سر ...

خدا بخواد میشه عزیزدلم با وجود قلب مهربونت اخه مگه میشه نشه توکل کن به خدا عزیزم 

انشالله گلم امیدوارم که همه چشم انتظارا  بزودی دامنشون سبز بشه 💕

🤣🤣🤣منم داری به لغزش در میاری  ولی خیلی واست خوشحال شدم انشالله که مثبته 😘 😍منتظر تست های ...

وای لغزش خیلی خووووبه لعنتی🤣🤣🤣😂شما هنوز فک کنم ۱۵سیکلی

از بیستو یک استارت بزن خواهر

من که از دیروز زدم دیروز منفی مطلق.امروزیا این شدن

اره هر جفتشون در جا زدن.وقتی خشک شدن پررنگتر شدن و توی عکس مشخص میفته نمیدونم میشه امید داشت بهشون ...

عزیزدلم امید داشته باش هر دوتاشم تازه میگی هاله افتاده ببین این با بقیه فرق داره 

حسابی مراقب خودت باش چیزای خوشمزه و قوی بخور نی نی مامانی حواست به خودتم باشه 😍 

انشالله که مثبته ۳ روز دیگه مجدد تست بده 

وای لغزش خیلی خووووبه لعنتی🤣🤣🤣😂شما هنوز فک کنم ۱۵سیکلی از بیستو یک استارت بزن خواهر من که از د ...

🤣🤣خودشم لو نمیده از دیروز شروع کرده امروزیو میگه 

من تازه ۱۷ سیکلم الان خیلی زوده سیکلم ۲۹ روزست  بیینم تا کی میتونم تحمل کنم 

هرچند که خودمو میشناسم و صبر ندارم 😂

🤣🤣خودشم لو نمیده از دیروز شروع کرده امروزیو میگه  من تازه ۱۷ سیکلم الان خیلی زوده سیکلم ۲۹ ر ...

عین خودمی عاشق هیجانی😂😂🙏🙏پس شما هم از سه روز دیگه یا علی بگو و بی بی رو شروع کن 😂😂انیدوارم انیدوارم جفتمون اینماه با هم مامان شده باشیم😍😍

🤣🤣خودشم لو نمیده از دیروز شروع کرده امروزیو میگه  من تازه ۱۷ سیکلم الان خیلی زوده سیکلم ۲۹ ر ...

خشک شد انگار پررنگتر شد 🙈

https://s6.uupload.ir/files/20240103_205408_loac.jpg

2706