2737
2739

دوستان من زنگ زدم ب اون خانوم ک حسابدار بانک بود گفتم شما با همه مردا انقدر صمیمی و راحتین 

چن بار با همسر من آنقدر صمیمی حرف زدی بدم میاد 

صداش و برد بالا اسم خودت و همسرت چیه 

میخوام ببینم با شمارم میتونه بفهمه کی هستم آخه حساب دارم تو اون بانک ادرسمون و میتونه بفهمه اسم و فامیلم ک خیلی نگرانم

خراب میکنین بعد میاین اینجا که آی هوار 

خب همه مشخصاتت رو داره دیگه 

بعدم اینا روزی هزار تو بهتر از شوهرتو میبینن 

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
شما مگ جای من هستی میدونی چقدر ناراحتی کشیدم 

عههه

آخه گفتمت که شوهرتون هرچقدم جذاب باشه 

باز

اون روزی هزار تا جذاب تر میبینه 

اون ناراحتی هم نتیجه افکار خودته 

سعی کن کمتر بهش فکر کنی 

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد 
2740

چقد چیپ و ضایعی 😂😂بله شماره اتو میزنه اسم خودت و هفت جدت و حای قبض و اب خونتون در میاد

خوشبحالت مغز نداری آلزایمر نمیگیری 🌚🙌                                                                                       

به یاد همسر یکی از همکارام افتادم فکر میکرد شوهرش برد پیته نثل دیوونه ها هر روز زنگ میزد به همکارای خانم توهین میکرد آخر شوهرش رو اخراج کردن

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين

شماک میترسی چرا انجام دادی؟اگ فکر میکنی برای حفظ زندگیت باید اینکارومیکردی ترس نداره و حضوری بهش میگفتی ک بیخیال شوهرت بشه .ترست چیه انجام این کارچیه؟؟؟؟

میشه برای شادی روح مامانم ی صلوات بفرستید؟😢
2706