2737
2734
عنوان

ریزش مو دارم لطفا کمک کنید

578 بازدید | 87 پست

سلام من ۱۸ سالمه ریزش مو دارم ازمایش همه چی دادم اوکیه اما قط نمیشه دوبار حنا زدم یک هفته کم شد بیشتر شد محلول تقویت مو لامینین هم زدم بدتر شد

الان شنیدم اب پیاز و برنج خوبه کسایی که تجربه داشتن میشه بگید واقعا موثره؟ و اگه ی بار دیگه حنا بزارم سرم عادت نمیکنه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من ۷ ماهه دارم میرم دکتر نمیفهمن 

اگه تو خانواده کچلی یا طاسی دارین سدیع برو دکتر 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

من چندساله الکی دکتر میرم ازمایش میدم همچی نرمال ولی مواام مثل چی داره می ریزه

ازمایشگاهی که رفتی معتبره؟

برات لحظه ای رو آرزو میکنم که این آیه میگه:  "قَد‌اٌوتِیتَ‌سُؤلک"  خواسته ات به تو داده شد🥺🤲
2740
بله پیش دکتر احمد زنگنه همدان هم رفتم فقط ازمایش هورمونی مونده اونم گفت ماه بعد بیا تا ماه بعد کچل م ...

منم بعد حمام ۳۰۰ گاها ۵۰۰ میریزه 

دو مرتبه هم پی ارپی کردم اصلا ریزش بند نماد 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
من چندساله الکی دکتر میرم ازمایش میدم همچی نرمال ولی مواام مثل چی داره می ریزه ازمایشگاهی که رفت ...

کچلی یا طاسی ندارین نو خانواده

همه تو خانواده موهاشون پر پشته چه پدری چه مادری فقط خانواده مادرم برسن به ۵۰ موهاشون کم پشت میشه 

موهام خیلی پر بود بافت که میزدم انقدر زخیم بود الان بافتش انقدر کمه حالم بد میشه دکتر هم ماه بعد نوبت دارم

ازمایشگاهم معتبره

رفتم دکتر آزمایش دادم نرمال 

۵ماه ویتامین بیوتین زدم 

حنا گذاشتن چند بار 

باتخمرغ چند ماه شستم 

با آب پیاز هزاربارزدم به شامپوم ریختم 

با نمک دریا با تمام روغن ها قبل حمام روغن مالی کردم 

هرچه که فکر کنی دعوا دکتر شامپو استفاده کردم ارسی نداریم موی همممون پرپشته دیگه چاره نشد ولش کردم الان همه ریزش موداره از عوارض کرنا آمپول کرنا درمان ندارد خود بخود حل میشه ازوقتی بی خیال شدم الان ریزشش کم شده

کچلی یا طاسی ندارین نو خانواده

بابام و یکی از عموهام 

ولی دکتر خیلی با اطمینان گفت ارثی و هورمونی نیست چندتا رفتم گفتن ارثی نیست

برات لحظه ای رو آرزو میکنم که این آیه میگه:  "قَد‌اٌوتِیتَ‌سُؤلک"  خواسته ات به تو داده شد🥺🤲
2706