2737
2734
عنوان

رژیم لاغری کالری شماری رایگان

96 بازدید | 6 پست

❤یا زهرا:

سلام خانم های عزیز امیدوارم حال همگی خوب باشه

به محض ورودشون در پی وی من ویس بدن

لینک گروه👇👇👇👇👇

https://eitaa.com/joinchat/2209546693Ce08ecb13d2

سلام

گروه رومنم عضوهستم حدود۴ماه

بسیارگروه خوبی بابچه های باادب ومهربان

هم روحی هم جسمی خوب میشیم

دوست داشتیدبه خانمهای اطرافتون معرفی کنید

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

گروه توی کدام برنامست؟ لینکش ابی نیست چطور عضور بشیم؟ 

گروه طلایی💛خدا کشتی آنجا که خواهد بَرَد اگر ناخدا جامه بر تن دَرَد🤲🤝وزن شروع:۷۶,۲۵۰وزن نهای۶۱, ۸۵۰💪ان شا الله .. من یه ثبیتی ام الحمدلله 😍خانمای که قصد کاهش وزن دارید به تاپیک مانکن های زیبا سر بزنید
گروه توی کدام برنامست؟ لینکش ابی نیست چطور عضور بشیم؟  

ایتا

روش کلیک کنی ونگه داری میاد

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایتا روش کلیک کنی فکرکنم بیاد

https://eitaa.com/joinchat/2209546693Ce08ecb13d2

2731

سلام

لینک گروه دادن ممنوعه.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
سلام لینک گروه دادن ممنوعه.

من توی خودنی نی سایت کلی سایت وکانال وگروه رفتم برای مشکلات بانوان

شایدسایت ممنوعه

درضمن نفعی برای من نداره

فقط برای ثوابش گذاشتم

گروه کاملارایگانه

من توی خودنی نی سایت کلی سایت وکانال وگروه رفتم برای مشکلات بانوان شایدسایت ممنوعه درضمن نفعی برای ...

چون دیدم بعضی موارد تعلیق کردن گفتم. وگرنه هر جور راحتین.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.