2733
2739
عنوان

✨♥️کمی هم خودت رو دوست داشته باش ♥️✨

| مشاهده متن کامل بحث + 57640 بازدید | 8321 پست
آره تصمیم دارم از فردا بگیرم  تا آخر ماه حتما باید بگیرم چون دوسالگی هم میوفته تو چله تابستون

انشالله ک‌اذیت‌نمیشین‌جفتتون گل من

'خُدایا‌‌آسان‌کن‌برای‌ما‌رسیدنِ‌به‌آنچه‌آرزو‌مندیم'🤍
وای ساحل عزیزممممم  چطور اون شخص ب خودش اجازه میده همچین حرفی بزنه  چرا انقد بی درک ک تو ...

محیا به حدی ناراحتم فقط کم حرف شدم الان دلم میخواد برم یه گوشه تنها باشم گریه کنم 

شوهرم میاد فکر می‌کنه تنها باشم خود خوری میکنم و همش دلیل میارم 

میگه یه حرفی زده نزده تو بزار پای هر چیزی که حالت رو خوب می‌کنه چرا ناراحت میشی اون هدفش همینه 

🥺🫠🥺🫠

نمی‌دونم چرا اون حرفو زد و چرا با اون لحن گفت من تاحالا اینجوری ازش دلم نشکسته بود 

و اینکه تاحالا چند بار تنها رفتم داخل اتاق دکتر چون سوال شخصی داشتم روم نمیشد و دلم نمی‌خواست شوهرم فکر کنه من خیلی نگرانم و..

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قربونت خواهری🌹🩵 اره ساحلی، از قبل از عید، با دخترخالم ب چنتا کار فک کردیم، ک یکیش فعلا رد شده، تو ...

😍🍓😍🍓😍🍓این دختر خاله خیلی خوبه ها آزگل 🧿❤️ خداروشکررررر

انشالله عزیزدلم 💘♥️🫀♥️

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙
2731
محیا به حدی ناراحتم فقط کم حرف شدم الان دلم میخواد برم یه گوشه تنها باشم گریه کنم  شوهرم میاد ...

بمیرم‌برات🥺

بسپارش بخدا، خواهرم

😍🍓😍🍓😍🍓این دختر خاله خیلی خوبه ها آزگل 🧿❤️ خداروشکررررر انشالله عزیزدلم 💘♥️🫀♥️

فدات عزیزم

اره، خداروشکر ک‌دارمش🫀

سلام مهربون‌من چطور دلش اومد اینو بهت بگه، چقد بی درک و حسود بوده اون شخص😡 ساحلی منم گاهی مث تو ز ...

آزگل باید یه چیزی میگفتم اصلا سکوتم قشنگ نبود فقط از حرکت پدر شوهرم راضیم و کمی آرومم 

چون مستقیم بهش گفت 

شوهرم میگه بابام خونه خودش بوده که اجازه داشته مستقیم تر و تیز تر صحبت کنه من که خونه خودم نبودم بخوام بگم نباش 

🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ 

آزگل یعنی چکار کنم میگم نکنه حامد  فکر کنه مشکلیه خدایی نکرده 

آخه دو یا سه باری تنها رفتم معاینه شدم منتظرم موند خارج اتاق معاینه 

از خودمم ناراحتم بگو آخه این چه بحث چرتیه که باز میکنی وقتی اون غریبه تره چرا کبریت می‌ندازی داخل انبار باروت 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

خیلی ناراحتم دلم گریه میخواد من با ذوق همه چی رو گفتم بهش حتی کمبود ویتامین d حتی دکتر گفت نمک رو نخور بخدا بعد این خانومه اینو گفت 🥹

یکی منو لایک کنه 

خوش اومدی عزیزم خوشحالیم که اینجایی ❤️

2740
بمیرم‌برات🥺 بسپارش بخدا، خواهرم

خدا نکنه مهربونم 🥹❤️ 

فدات عزیزم اره، خداروشکر ک‌دارمش🫀

خداروشکررررر عزیزم ♥️💕

سلام دوستای گلم خوبین؟ خوشین؟ سلامتین؟ 😉😍دلتنگتون شدم حسابی

واییییییییییی سامیه تویی عزیزم چقدر خوشحال شدم کاربریت رو دیدم 😍💕💘😍💘بگو که خودتی 

کنکور خوب بود ؟ 

خداروشکر که فراموش نکردی اومدی بهمون سر زدی خانوم

سلامممممممم به روی ماهت سامیه عزیزم ببخشید از خوشحالی سلام یادم رفت جواب بدم 

واییییییییییی سامیه تویی عزیزم چقدر خوشحال شدم کاربریت رو دیدم 😍💕💘😍💘بگو که خودتی  کنکور خ ...

آره خودممم عشقم

اردیبهشت کنکور ندادم عشقم

تیر کنکور دارم و از ۳۰اردیبهشت ترمیم معدل

😉😉😉😍😍😍😉آره خودممم ساحلی گلم

2706