2733
2734
عنوان

کراشم ازم میترسه🤣

142 بازدید | 11 پست

هم دانشگاهیمه ...سر یه قضیه ای که مقصرش اون بود عصبی شدم خواستم بهش حضوری تذکر بدم وقتی متوجه شد پشت سرشم خودشو و دوستاش راه رفتنشونو تند کردن و از اونجایی که خیلی دراز و گندس هر قدمش برابر ده قدم منه...مجبور شدم بدوم سمتش، قشنگ دویدم ...بعدم  مثل این قلدر عصبیا طوری که یعنی نمیشناسمش رو به خودشو و دوستاش گفتم فلانی کدوم از شماس گفت منم ، انگشتمو سمتش دراز کردم بعدم گفتم دیگه تکرار نشه..وگرنه طور دیگه برخورد میکنم...حالا منو فرض کنید با قد یک و پنجاه و پنج و وزن چهل دارم واسه یه پسر بالای یک و هشتاد و هیکلی خط نشون میکشم بعدم خیلی ارتیستی  بجای اینکه مثل ادم از پله ها برم پایین از رو نرده پریدم🤦‍♀️ یادم میفته میخوام خودمو دار بزنم...الان دوستش با دوستم لاس میزنه🙄 به دوستم گفته از دوستت میترسم فلانی هم میترسه طوری بهمون حمله کرد انگار میخواد با مشت بزنتمون😐 شبا خواب میببینم یه دختر قد کوتاه سمت من و دوستم حمله میکنه..فلانی(کراشم) دوست نداره ببینتش اگه جایی باشه راشو کج میکنه....یعنی قشنگ گند زدم چیکار کنم اوضاعم درست شه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

قطعا تهش ازدواج میکنید😐

همه علاقه ها با دعوا شروع میشن

دعوای شما هم که ماشالله🙄

منم زیاد پیش اومده یه دختر که هرکی میبینتش فکر میکنه ۱۳ ساله ست😐💔 یجوری با همه میجنگم که واقعا خیلیا ازم میترسن😑

تهش پام خورد به لیوان نیمه پرش ریخت  
2738