2737
2734

وقتی تبلیغات سایت خیلی زیاد شد و حتی نوار پایین هم تبلیغی بود که نمیرفت و به شدت رو مخ بود دیدم که عده ای میگفتن چرا غر میزنید و نمیخواین خودتون شرایطتو تغییر بدید و اوپرا نصب نمیکنید....

خب الان حتی تو اعلان ها هم تبلیغات اضافه شده

این نتیجه سکوت و گذشتن از کوچیکترین حقوقمونه 

نه فقط این سایت تو کل زندگیمون اکثرمون همینیم با همه چی کنار میایم و هی بدتر سرمون میاد

بهشت آنجاست که آزاری نباشد کسی را با کسی کاری نباشد🌸🌱    

درود بر شما

منم بدم میاد مبگن اوپرا نصب کن

همه چی باید بهم بخوره ولی خدایی نکرده سایت رو درست نکنن

کاربریم جدید نیست یک عدد ترکیده ام         هیچ وقت نفهمبدم تو این سایت چرا شخصیت و اخلاق یه شهر، اسم یا ماه تولد رو یکی میدونن 😐                                                     من قابلیت اینو دارم تا اخر دنیا بحث کنم .. اگه کنار میکشم واسه اینه که کاربریمو دوست دارم 😏      تو هر کامنتی که میزارم یه (به نظر من) اضافه کنید        
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

واقعا تو مخیه

حداقل به احترام این کاربرا این همه تبلیغ نزنن

این کاربرا نباشن نی نی سایتیم وجود نداره

حال ادمو با تبلیغاتشون دارن بهم میزنن

انلاین شاپ لباس لطفا برای سلامتی خودتون و عزیزانتون من و خانواده ام صلوات بفرستید🥰
2740
درود بر شما منم بدم میاد مبگن اوپرا نصب کن همه چی باید بهم بخوره ولی خدایی نکرده سایت رو درست نکنن

دقیقا انگار ما عادت کردیم به هر شرایطی عادت کنیم و باهاش کنار بیایم

من دیگه سایت نمیام.چه وضعشه

مگه کم از سایت درآمد دارن این مدل تبلیغ دیگه اصلا استاندارد نیست😐

دقیقا انگار ما عادت کردیم به هر شرایطی عادت کنیم و باهاش کنار بیایم

متاسفانه کاری نمیکنن چون کاربر ها هماهنگ نمیشن

تو ساعت شلوغی سایت باید یه تاپیک بزنیم و اعتراض کنیم نی نی یار هم تگ کنبم ببینبم چیکار مبکنن در اخر

کاربریم جدید نیست یک عدد ترکیده ام         هیچ وقت نفهمبدم تو این سایت چرا شخصیت و اخلاق یه شهر، اسم یا ماه تولد رو یکی میدونن 😐                                                     من قابلیت اینو دارم تا اخر دنیا بحث کنم .. اگه کنار میکشم واسه اینه که کاربریمو دوست دارم 😏      تو هر کامنتی که میزارم یه (به نظر من) اضافه کنید        
واقعا تو مخیه حداقل به احترام این کاربرا این همه تبلیغ نزنن این کاربرا نباشن نی نی سایتیم وجود ندا ...

همین طور ادامه بدن کسی سایت نمیاد چون هر روز داره بدتر و رو مخ تر میشه

من همونم که گفتم

مشکلی باهاش ندارم 

مشکل دارید غر بزنین😂

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2706