2737
2734
عنوان

اونایی که میگفتن چرا واسه تبلیغات زیاد سایت اعتراض میکنید!

| مشاهده متن کامل بحث + 599 بازدید | 69 پست

باید یه فکری برا این سایت کنن! واقعا کلافه کنندس تبلیغات،،، بی در و پیکر شده اینجا

از ۱۴۰۰ اینجام ولی جدیدا هم کاربرا خاله زنک تر شدن هم تبلیغای چرت! خب معلومه همه میرن دیگه:) کاش یه سایت دیگه بود میرفتیم اونجا

کاربر جدید نیستم این صدمین کاربریمه:)) نی نی یار تدوخدا این دفعه رحم کن نترکون🙂😂 تتلیتی ام:)
سوال اعصاب ما مخاطبا مهم تره یا پول ؟  جواب : ۱۰۰٪ پول

صد در صد 

آزادی یعنی اینکه حق داشته باشی دروغ نگویی...!                                           بهشت آنجاست که آزاری نباشد کسی را با کسی کاری نباشد🌸🌱    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یجوری این همه تبلیغ داربست کردن انگار برای سایت چکار کردن و برای کاربرا، ک نیاز هم ب این همه تبلیغ د ...

تبلیغاتم حد داره این حجم دیگه واقعا مسخرس سوراخ سنبه ای نمونده که پرش نکرده باشن

من بلد نیستم تگ کنم اگه میتونید انجام بدید

آزادی یعنی اینکه حق داشته باشی دروغ نگویی...!                                           بهشت آنجاست که آزاری نباشد کسی را با کسی کاری نباشد🌸🌱    
2731
اوپرا چیه؟

یه برنامه مثل گوگل

به خصوص تبليغات متحرك خيلى اذيت مى كنن 

دقیقا

آره دیگه از حد گذشته میام میبینم یدونه اعلان دارم تبلیغ یعنی چی به خودتون بیاین مسئولین سایت😐

🍋 ellen_.art@ لطفا از پیجم حمایت کنید مرسیییی🍋🍋🍋ما نینیسایتیا گرسنگان عکسی هستیم  🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋به صورتی بودن گوگولی بودن اینجا نگاه نکن این سایت خیلی ترسناکه👹☠️☠️🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@ آموزش گوگولیجات 🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍒🍋🍋🍋🍋🍋
2740

افرین اخرین تاپیکم پربازدید کنید

من ادمی هستم ک خدا همه جا هوامو داشته😊                   خیلی جاها خدا معجزشو بهم نشون داده😎                               متشکرم از خدا بخاطر فرشته ای ک بهم داده ❤                     متشکرم از خدابخاطر زندگی ک بهم داده❤                                 متشکرم بخاطر تمام اون سختیایی ک کشیدم و قوی شدم و خودش هوامو داشتو نجاتمون داد🙏🙏                         خدایا برای نعمت هایی ک ب من اعطا کردی شکر میکنم     😉❤🙏                                  
2706