2733
2734

شما کدوم شخصیتین؟مغرورید یا خاکی؟

خانواده شوهرتون باهاتون چطورن؟

خدایا برای همه نعمت هایت یک دنیا متشکرم🌹🌹🌹

نرمال

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

خاکی رو به کسخولی 

اونم خوبن خداروشکر

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا🥺😍👉این امضایی بود ک چند هفته پیش زدم الانکه توهفته ۶بهم گفتن بارداریم پوچه بایدقبل سقط یه سونو ۸ هفته هم باشه بدتراین حسارو دارم و التماس دعا ازشما عزیزانم کاش معجزه بشه🙏💔😓😓

زیادی نباید خاکی باشی که سوارت بشن

دده جونی از من به شمو تجربه نصیحت اصن حرررررف الکی ولی نیگا بکن رابطه ای که توش ای پسرو بهت کم محلی می‌کنه یا بی توجهی می‌کنه یا زنگ نمیزنه یا پیام نمی‌ده ای رابطو دیگه تاریخ انقضاش سر اومده هی خودت کوچیک نکن برو سراغش بیگیر او اُزگل هم سیت چسی بیاد جواب نده ارزش خودت بدون خودت تمومش کن اصن نمیخاد بری بگی خدافظ همی که تو هم پیامش ندیا خود به خود تموم میشه 🤙🏻😏 یه مدت ناراحت باشی عذاب بکشی صدددد شرف داره تا یه عمر بعدن ای گوزو آقا سیت پوز بیگیره 🤣ها دده جونی از ای رابطه های سمی بیوووو بیرون ❤️😘 بیشتر ای کامنتایی که گذاشتم همش بز بز کو کو بودن😪😅
2738
  عجب چیزی هستی

🤣🤣🤣

بخاطر شخصیت برونگرامه

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا🥺😍👉این امضایی بود ک چند هفته پیش زدم الانکه توهفته ۶بهم گفتن بارداریم پوچه بایدقبل سقط یه سونو ۸ هفته هم باشه بدتراین حسارو دارم و التماس دعا ازشما عزیزانم کاش معجزه بشه🙏💔😓😓
2706