2733
2734
عنوان

مساله این است:عروس مغرور یا عروس خاکی؟😇🤨😁

| مشاهده متن کامل بحث + 712 بازدید | 65 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا؟

بخودشون اجازه میدن تو هر مسأله ای دخالت کنن و اینکه دست کم می‌گیرنت و قیافه میگیرن بااینکه اصلا در حد این حرفا نیستن ...فقط چون خاکی رفتار کردم بد باورشون شده 

نرماله رو ب خاکی.خوبن خداروشکر حدشونو میدونن منم همینطور کلا رابطه بر پایه احترام بوده از روز اول

میشه برا تو دلیم یه صلوات بفرستی که سالم بیاد تو بغلم❤️امیدوارم این حس نصیب همه منتظرا بشه و شمایی که این متن رو میخونی به خواستت برسی
2731
منم مثل تو 😂😂

🤣🤣🤣🤣🤦‍♀️🤦‍♀️

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂

من اون عروس خاکیم ک شوخی شوخی میرینه به همه😁

برا همین خونواده شوهر ب شدت احتراممو دارن😁چون ب نفعشونه احترام بذارن بهم

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

خاکی بودن خوبه ولی درد و رنج داره همه از تو خاکی بودن نمیبینن بعضیا اونو به حساب ضعف میبینن

پس با کسی خاکی باشید که خوب بشناسدتون و برای شناسوندن خودتون بهش مجبور نباشید عوض شید

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس
2706