2733
2734

سلام دوستان وقت بخیر

من چندین ساله درگیر جوش زیر پوستی هستم 

آنقدر پول پاکسازی و لایه بردار و تونر و انواع کرم ها دادم 

که حد و حساب نداره...و همیشه پوستم انگار یه لایه چربی روش بود...

خلاصه چند هفته پیش یه دستگاه میکرودرم خانگی در دی جی کالا دیدم ...دو دل بودم ولی بهرحال چون قیمتی نداشت سفارش دادم ...۲۸۳ تومن خودش بود با پول پستش شد ۳۳۴ تومن ینی پول یکبار پاکسازی هم نشد...

من تحویل گرفتم ولی اولش خورد تو ذوقم..چون روشن نشد و کار نکرد و زنگ زدم و خواستم مرجوع کنم..یه لحظه دوباره با شارژر گوشی سامسونگ امتحانش کردم و روشن شد و کار کرد...ینی شارژر خودش بدرد نخورد...

ولی نگم براتون عین جاروبرقی پوست و پاکسازی کرد هر چی چربی بود کشید بیرون پوستم سبک شد بعدش تونر زدم و بعدش آبرسان و بقیه داستان ها...قبلش هم حتما پوست رو بخور بدین ..اتفاقا دستگاه بخور جیبی هم در دی جی کالا موجود هست ...

خیلی از خریدش راضیم من هر بار آرایش کنم نیاز ب پاکسازی دارم واقعا در توانم دیگه نبود برم برای پاکسازی هر بار ۵۰۰ تا ۶۰۰ هزینه کنم...

دوستان بازم تحقیق کنید بعد بخرید...

اینم عکسش با ۵ تا سر متفاوت برای جوش ها سر سیاه هم سرکی جدا داره ..

جوشای سر سیاه هم میبره؟

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

فقط ۲۸۳ تومن؟ چه ارزون

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)

اتفاقا منم تبلیغ اینو زیاد شنیدم اما حضوری میرم بخرم ببینم چجوریاس منم از جوش زیر پوستی تو قسمت چونه خیلی اذیت میشم

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:
2740

عزیزم هر چن یه بار استفاده میکنی؟ 

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
دستگاه بخور تو دی جی کالا هست جیبی بهش میگن حدودا ۱۰۰ تومنه  میتونی حتی مسافرت با خودت ببری دو ...

چه ارزون

اره من دو دل بودم ولی خدایی راضیم 

مرسی از تاپیکت 😍😍😍

اتفاقا منم تبلیغ اینو زیاد شنیدم اما حضوری میرم بخرم ببینم چجوریاس منم از جوش زیر پوستی تو قسمت چونه ...

اره حضوری برو 

اتفاقا منم قسمت چونه خیلی چرب بود و زیر پوستی داشت کامل کشید بیرون

من جوش سر سیاه ندارم ولی سر سفیدا رو کامل کشید بیرون  مکشش خوب بود

مرسی

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
عزیزم هر چن یه بار استفاده میکنی؟ 

من عزیزم تقریبا یک روز درمیون خیلی سطحی میکشم رو پوستم چون مرتب بیرون میرم و آرایش دارم بعد من جنوبم هوا خاک و گرمه نیاز دارم پوستمو تمیز کنم